CENTRUM EDUKACYJNE ŻELAZNA

Ilustracja Galeria zdjęć Pełna nazwa firmy - CENTRUM EDUKACYJNE ŻELAZNA
Rodzaj działalności - szkolenia, szkolenia komputerowe,szkolenia językowe

Lokalizacja działalności - Warszawa
Województwo - Mazowieckie

Krótka charakterystyka działalności:

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1999 roku.
Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Warszawie Współpracuje z nami kadra doświadczonych nauczycieli, trenerów i lektorów. Poprzez współpracę z odpowiednimi ludźmi zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę na stronie internetowej www.cezelazna.pl.

Zleć to nam a ty poczuj się zaproszony na własne szkolenie

Zapraszamy do współpracy w zakresie szkoleń warsztatowych zamkniętych , organizowanych wyłącznie dla jednej Firmy. Każde szkolenie staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przeprowadzenie szkolenie możliwe jest w siedzibie naszej firmy lub w każdym innym miejscu, preferowanym przez państwa firmę. Na państwa życzenie zorganizujemy również pełen catering, transport oraz nocleg.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na proponowanie najlepszych usług za najniższą cenę.

Przedstawiona oferta nie wyczerpuje wszystkich możliwości związanych z organizacją szkoleń.

Jako organizator profesjonalnych szkoleń staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie z interesującej Państwa tematyki, w dowolnym miejscu i czasie.

Nasi trenerzy to ludzie z pasją, doświadczeniem i kwalifikacjami, specjaliści w swoich dziedzinach zaangażowani w podjęte przedsięwzięcia. Zapewniamy wysoki poziom zajęć oraz przyjazną atmosferę. Spotkania odbywają się w małych grupach aby trenerzy mogli poświęcić każdemu uczestnikowi jak najwięcej czasu.

W naszej pracy dążymy do ulepszania oferowanych usług, aby były one jeszcze bardziej funkcjonalne i przyjazne. Stale poszukujemy nowych pomysłów, zastosowań i chętnie podejmujemy wyzwania. Nasza Firma dba o ciągły rozwój swych pracowników. Dlatego też, pracujemy nad sobą i swoją firmą. Doskonalimy swoje umiejętności i nabywamy nowe oraz zatrudniamy nowych pracowników, aby jeszcze lepiej móc sprostać wyzwaniom. Naszym celem jest pełna funkcjonalność i dostępność realizowanych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy firmy nastawione na rozwój osobisty pracowników, zdobywanie nowych doświadczeń i realizację celów.

Zobacz pełne dane firmowe

Dane adresowe:

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 02-739
  • Ulica: Wałbrzyska 11/85

Osoba kontaktowa:

Lokalizacja na mapie: