CRM SA

Ilustracja Galeria zdjęć Pełna nazwa firmy - Centrum Rozwiązań Menedżeskich SA
Rodzaj działalności - Zarządzanie,PRINCE2,Zmiana,Ryzyko,Wdrażanie,Konsulting

Lokalizacja działalności - Warszawa
Województwo - Mazowieckie

Krótka charakterystyka działalności:

Jesteśmy na rynku od 1998 roku, od początku w formule spółki akcyjnej.

Po prawie dziesięciu latach ”dojrzewania” zmieniliśmy naszą wizję i misję tak, aby odzwierciedlały one nasze dzisiejsze kompetencje i możliwości. Obecnie jako organizacja posiadająca nadany przez APMG status ATO (Accredited Training Organization) jesteśmy liderem na polskim rynku w zakresie akredytowanych szkoleń z zakresu zarządzania projektami, programami, ryzykiem oraz zarządzania zmianą indywidualną, zespołową, organizacyjną i stylu przywództwa.

Bazując na swoich dotychczasowych doświadczeniach wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oprócz szkoleń zaoferowaliśmy im również wdrożenia i doradztwo. Chcąc zapewnić najwyższy możliwy standard wykonania CRM SA podjęło z sukcesem odpowiednie starania i jako pierwsza w Polsce organizacja doradcza uzyskało status ACO (Accredited Consulting Organisation) w zakresie certyfikacji i wdrożeń metodyk należących do OGC.

Współpraca partnerska CRM SA z kluczowymi dostawcami na rynku brytyjskim i polskim (Aspire EU, Maven Training-UK, CT-Partners) gwarantuje skuteczność i sukces we wdrożeniach.

CRM SA jako jedyna w Polsce organizacja oferuje tak szeroki zestaw produktów OGC i przeprowadza związane z tymi produktami egzaminy i certyfikacje realizowane w ramach powołanego przez CRM SA Ogólnopolskiego Centrum Akredytacji i Certyfikacji - OCAC.
Stosowany przez nas system zarządzania jakością potwierdzony odpowiednimi akredytacjami zarówno samej organizacji jak i jej trenerów i konsultantów, gwarantuje dochowanie międzynarodowo uznanych standardów dla firm doradczych i szkoleniowych.

W logicznym związku z podstawową ofertą produktową, bazującą na najlepszych praktykach europejskich (anglosaski model zarządzania) CRM SA oferuje szereg specjalistycznych usług i produktów dziedzinowych, które są stale rozwijane i dopasowywane do aktualnych potrzeb naszych klientów.

Zobacz pełne dane firmowe

Dane adresowe:

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-031
  • Ulica: Aleja Jana Pawła II 61B

Osoba kontaktowa:

  • Osoba kontaktowa: Agnieszka Giedrojc
  • Telefon komórkowy: +48 504 164 947
  • Telefon stacjonarny: (0 22)811 44 40
  • Faks: (0 22) 887 17 85
  • WWW: http://www.crm.com.pl
  • Email: crm@crm.com.pl

Lokalizacja na mapie: