Akme

Ilustracja Galeria zdjęć Pełna nazwa firmy - Centrum Rozwoju Psychoterapii i Szkoleń Akme
Rodzaj działalności - szkolenia, szkolenia dla firm, rozwój osobisty

Lokalizacja działalności - Ciechanów
Województwo - Mazowieckie

Krótka charakterystyka działalności:

Rozwój Psychoterapia i Szkolenia - to obszary, w których się specjalizujemy, oferując usługi w pełni profesjonalne i na najwyższym poziomie. Wspieramy w rozwoju osoby indywidualne oraz firmy i instytucje.

W naszej ofercie znajdują się szkolenia już gotowe i takie które możemy przygotować specjalnie dla Państwa – „szyte na miarę”.

Prowadzimy szkolenia zamknięte – dla konkretnej grupy (np. kadra zarządzająca firmy) lub otwarte, w których może uczestniczyć każda osoba zainteresowana tematem.

Firma Akme powstała w 2009 i od tamtej pory wciąż się uczymy, dokształcamy, zdobywamy doświadczenie i dążymy do tego aby jak najdoskonalej wspierać naszych Klientów. Wiemy jak ważny jest rozwój osobisty i że najważniejszym elementem organizacji są....LUDZIE. Dlatego też stawiamy na szkolenia kadry na różnych szczeblach. Wiemy też, że jeśli zespół nie będzie funkcjonował dobrze, nie będzie stanowił spójnie funkcjonującego „organizmu”, a jego członkowie będą popełniać podstawowe błędy w zakresie zarządzania, komunikacji, czy np. niewłaściwych technik sprzedaży, nawet najlepszy produkt lub usługa mogą pozostać niezauważone.

Z dużego doświadczenia terapeutycznego wiem, że „jak się chce to bardzo wiele można” i tę zasadę wyznaję na co dzień. Wystarczy chęć, właściwa motywacja, zaangażowanie i gotowość do zaufania specjalistom.

Pamiętamy też nieustannie o tym, że oprócz niezwykle ciekawych programów szkoleniowych bardzo ważne jest to z kim się współpracuje. Dlatego też dbamy o dobrą atmosferę, właściwe podejście do życia oraz współpracę opartą na szacunku i zaufaniu. Tym wszystkim podbijamy serca naszych Klientów:)

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz pełne dane firmowe

Dane adresowe:

  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Ciechanów
  • Kod pocztowy: 06-400
  • Ulica: Witosa 63b/27

Osoba kontaktowa:

Lokalizacja na mapie: