Międzynarodowa Platforma Szkoleniowa - Kotapscy Training & Consulting Group

Ilustracja Galeria zdjęć Pełna nazwa firmy - Międzynarodowa Platforma Szkoleniowa - Kotapscy Training & Consulting Group
Rodzaj działalności - szkolenia menadżerskie, szkolenia, szkolenia dla kadry, szkolenia miękkie, doradztwo, zarządzanie, szkolenia zarządzanie, trening, komunikiacja, zarządzanie projetami

Lokalizacja działalności - Suchy Las
Województwo - Wielkopolskie

Krótka charakterystyka działalności:

Od 20 lat podnosimy rentowność i skuteczność firm.

Gdy na początku lat 90’ otworzyły się granice i uzyskaliśmy jako Polska dostęp do najlepszego, sprawdzonego know – how biznesowego na świecie, byliśmy pierwsi – jako MPS, dostarczając je do naszych klientów. Po dziś dzień jesteśmy w wielu zagadnieniach pionierami – dysponując wiedzą i narzędziami zweryfikowanymi jako skuteczne na całym świecie.

Według naszych klientów, którzy cenią jakość w rozwoju pracowników, jesteśmy wiarygodną firmą szkoleniową, która oferuje konkretne rozwiązania w połączeniu z celami biznesowymi.

Towarzyszyliśmy naszym klientom podczas zmian organizacyjnych, fuzji, restrukturyzacji. W okresie wzrostu, a także w trudnych momentach pomagając znaleźć najskuteczniejsze rozwiązania. Fakt, że współpracujemy z nimi stale jest najlepszym dowodem naszej skuteczności.

Unikamy pustych frazesów szkoleniowych. Bierzemy odpowiedzialność za ustalone obszary i nazywamy tematy po imieniu. Nie schlebiamy klientowi, tylko, dlatego, że on chce usłyszeć to, co ucieszy jego uszy. Mówimy, co o danej sytuacji sądzimy na podstawie naszych doświadczeń i udokumentowanych sukcesów wdrożeniowych.

Pracujemy na solidnych materiałach dydaktycznych, narzędziach wdrożeniowych i mierzymy skuteczność inwestycji.

Mamy wiarygodne przygotowanie biznesowe i trenerskie. Praktyczne doświadczenie latami zdobywaliśmy biorąc udział w realizacji projektów międzynarodowych min. w firmie Voss+Partner z Niemiec.

Posiadamy linię projektów dla menedżerów, które są realizowane w najlepszych międzynarodowych ośrodkach szkoleniowych i uczelniach. Wszystkie jako oryginały na które posiadamy wyłączność.

Od 20 lat realizujemy w Polsce m.in.licencyjne marki szkoleniowe sprawdzone w skali globalnej, które potwierdziły swoją skuteczność w Polsce – byliśmy pierwsi w Polsce.

Realizujemy projekty HIGH PERFORMANCEORGANIZATION – Standaryzacja Kompetencji Menedżerskich – ponad 100 zrealizowanych projektów.

Ponad 1500 firm zaufało nam i powierzyło do rozwoju 20.000 tysięcy pracowników.

Współpracujemy z uczelniami wyższymi. M.in. Z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, WSB Poznań, SWPS Poznań, WSNHiD Poznań.

Bierzemy udział, jako eksperci w najbardziej prestiżowych imprezach HR.

Posiadamy 32 licencyjne szkoleniowo – doradcze – m.in. „Kto zabrał mój ser”.

Projektujemy szkolenia dla klientów w sakli globalnej.

Doradzaliśmy w zakresie rozwoju strategicznego ponad 200 firmom.

Mamy najdłuższe i największe udokumentowane doświadczenie w zakresie realizacji szkoleń w ramach koncepcji świadomego przywództwa – 15 tys. przeszkolonych menedżerów Polsce.

Jako jedyni w Polsce wdrażamy koncepcję rozwoju potencjału intelektualnego opartą o model przywództwa rentierskiego, z którego korzystają najlepsze firmy w skali gospodarki globalnej.

Mamy najdłuższe doświadczenie w szkoleniach w zakresie rozwoju kompetencji trenerskich – ponad 2500 przeszkolonych trenerów.

Jako pierwsza firma w Polsce wraz z WSB z Poznania, uruchomiliśmy studia podyplomowe z zarządzania projektami.

Ponad 2000 tys. godzin coachingowych i mentoringu.

Wprowadziliśmy na rynek polski samoprzywództwo i empowerment menedżerski.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami zagranicznymi mamy dostęp do zweryfikowanych biznesowo programów i rozwiązań na rynku światowym. Dysponujemy know-how z obszaru zarządzania i kierowania, sprzedaży, HR oraz z zakresu kompetencji trenerskich.

Piszemy projekty szkoleniowe pod konkretne, nawet bardzo specyficzne potrzeby klientów.

W takich szkoleniach jak: „Świadome przywództwo”, „Zarządzanie dialogiem”, i w wielu innych projektach zaproponowaliśmy nieznane dotąd rozwiązania w zakresie rozwoju potencjału ludzi, w powiązaniu ze zwiększaniem zyskowności firmy. Warto nas w tym zakresie sprawdzić.

Ponad 20.000 przeszkolonych menadżerów,
ponad 500 przedsiębiorstw dla których realizowaliśmy kompleksowe projekty.

Zawsze osiągamy umówione rezultaty.
Specjalizujemy się w obszarach:
- rozwój kady menadżerskiej
- sprzedaż i negocjacje
- zarządzanie projektami
- zarządzanie finansami organizacji

Zobacz pełne dane firmowe

Dane adresowe:

  • Województwo: wielkopolskie
  • Miejscowość: Suchy Las
  • Kod pocztowy: 62-002
  • Ulica: Mokra 17

Osoba kontaktowa:

Lokalizacja na mapie: