Ośrodek Edukacyjny FORUM Anna Hoffmann

Ilustracja Galeria zdjęć Pełna nazwa firmy - Ośrodek Edukacyjny FORUM Anna Hoffmann
Rodzaj działalności - prawo budowlane, prawo autorskie, prawo pracy, ochrona danych osobowych, zamówienia publiczne, marketing i promocja, archiwizacja, windykacja, projekty unijne, szkolenia zamknięte

Lokalizacja działalności - Szczecin
Województwo - Zachodniopomorskie

Krótka charakterystyka działalności:

Ośrodek Edukacyjny FORUM jest firmą szkoleniową, która posiada ponad 10 letnie doświadczenie w swojej branży. Specjalizujemy się w organizowaniu konferencji oraz seminariów szkoleniowych dla firm oraz różnych grup zawodowych. Najczęściej stosowane formy spotkań szkoleniowych to:
konferencje krajowe, konferencje zagraniczne, szkolenia na zlecenia firm.
Zdobyte doświadczenie na rynku szkoleniowym w Polsce sprawiło, że opracowaliśmy własne, sprawdzone metody działania pozwalające zachować wysoki poziom organizacyjno-merytoryczny imprez oraz stworzyć odpowiednie warunki do wypoczynku i rozrywki dla uczestników na szkoleniach wyjazdowych.
Współpracujemy z wybitnymi ekspertami i specjalistami zarówno z instytucji rządowych, ośrodków akademickich jak i wiodących firm w Polsce. Zajęcia prowadzone są w sposób praktyczny, umożliwiający wprowadzenie zdobytej wiedzy w życie zawodowe.

Zobacz pełne dane firmowe

Dane adresowe:

  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Miejscowość: Szczecin
  • Kod pocztowy: 70-345
  • Ulica: St. Żółkiewskiego 4/2

Osoba kontaktowa:

Lokalizacja na mapie: