Vademecum - Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o.

Ilustracja Galeria zdjęć Pełna nazwa firmy - Vademecum - Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o.
Rodzaj działalności - zakupy, prawo pracy, negocjacje prof. Nęcki, zamówienia publiczne

Lokalizacja działalności - Wrocław
Województwo - Dolnośląskie

Krótka charakterystyka działalności:

Informacje o firmie
Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. jest polską firmą, która od grudnia 1995 r. zajmuje się profesjonalną organizacją szkoleń i spotkań biznesowych w kategoriach:
· Rozwój kompetencji osobistych
· Warsztaty dla menedżerów
· Szkolenia dla działu produkcji
· Szkolenia dla działu sprzedaży
· Szkolenia dla działu obsługi Klienta
· Szkolenia dla działu zakupów / logistyki
· Zarządzanie organizacją / HR
· Cło / Obrót międzynarodowy
· Szkolenia dla służby zdrowia
· Strefa dojrzałego człowieka
· Szkolenia dla instytucji publicznych
Doskonaląc pracowników podnosimy wartość przedsiębiorstw. Wspomagamy działania firm inwestujących w rozwój swoich pracowników. Sami również należymy do organizacji uczących się.
Kilka ważnych powodów, dla których warto z nami współpracować:
1. W obszarze organizacji szkoleń mamy wdrożony system zarządzania jakością zgodny z EN ISO 9001:2015. Gwarantuje to naszym Klientom stały (powtarzalny) i wysoki poziom usług szkoleniowych.
2. Wpisani zostaliśmy do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez PARP
3. Współpracujemy z wysokokwalifikowaną kadrą trenerską – specjalistami-praktykami, którzy wykorzystując swe bogate doświadczenie i wiedzę skutecznie kształcą kadry nowoczesnej gospodarki. Daje to gwarancję efektywnego dopasowania do różnorodnych oczekiwań Klientów.
4. Dzięki opinii naszych Klientów nagrodzono nas zaszczytnym tytułem „Firma Przyjazna Klientowi” (2015), „Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości” (2002 i 2003) oraz godło „Konsultanci Przyszłości” (2010). 5. Korzystamy w swojej pracy z nowoczesnych narzędzi umożliwiających Klientom osiąganie przewagi konkurencyjnej w biznesie XXI wieku:
· Analizy Success Insights
· Narzędzia diagnostycznego stylu myślenia i działania FRIS®
· System informatyczny TalentPlus - specjalistyczna platforma integrująca wiele procesów z obszaru zarządzania zasobami ludzkim. Oznacza to, że dysponujemy różnorodnymi możliwościami i narzędziami wspierającymi działania rozwojowe, diagnostyczne i doradcze zgodnie z najnowszymi trendami. Możecie też mieć Państwo pewność, że powierzając nam rozwój swoich pracowników zwiększacie ich kompetencje i konkurencyjność Firmy.
6. Od początku działalności do końca października 2017 r. zorganizowaliśmy: · 1763 szkolenia indywidualne (dla pracowników wybranej firmy)
· 1702 szkoleń otwartych (dla pracowników z wielu firm), w tym 277 szkoleń odbyło się w ramach trzech projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego (o łącznej wartości ponad 7,6 mln złotych).
7. Przykładamy dużą wagę do tego, aby na naszych szkoleniach uczestnicy czuli się bardzo dobrze, dlatego standard Vademecum przewiduje, iż każde szkolenie obsługiwane jest przez 2 osoby: trenera i koordynatora Vademecum, który czuwa nad wszystkimi sprawami organizacyjnymi.
8. Już ponad 47 600 osób z ponad 5 040 firm skorzystało z naszych szkoleń. Wiele firm jest naszymi Stałymi Klientami, którzy szkolą swoje kadry u nas od szeregu lat. Niektórzy nasi Klienci przez jakiś czas próbowali współpracy z innymi firmami szkoleniowymi, by w końcu wrócić do nas z refleksją, że takiej dbałości o uczestników w połączeniu z wysoką jakością merytoryczną zajęć, jak od lat jest w firmie Vademecum, nigdzie indziej nie znaleźli.
9. Dbamy o rozwój naszych pracowników. Wśród trofeów Vademecum znajduje się godło „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Oznacza to, że współpracując z nami macie Państwo do czynienia ze zgranym zespołem, który jest wszechstronnie przygotowany do pracy w różnych obszarach dotyczących rozwoju pracowników.
10. Jesteśmy Członkiem-Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i na co dzień stosujemy „Kodeks Dobrych Praktyk” PIFS. We współpracy preferujemy jasną i otwartą formę komunikacji oraz zasadę gry „win-win”. Współpraca z Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. to przyjemność i pewność, że wszystko zostanie dobrze wykonane zgodnie z ustalonymi wcześniej warunkami.
11. Województwo Małopolskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce przyznało Vademecum znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno - Szkoleniowych nr 212/2017
12. Wysokie wymagania są dla nas wyzwaniem!

Zobacz pełne dane firmowe

Dane adresowe:

  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Wrocław
  • Kod pocztowy: 52-424
  • Ulica: Aleja Piastów 11

Osoba kontaktowa:

Lokalizacja na mapie: