Narzędzia promocji data publikacji: 2010-04-29, autor wpisu: Redakcja

Mega pozycjonowanie

Mega pozycjonowanie to wyświetlenie oferty Twojej firmy nad wynikami wyszukiwania, bez względu na której stronie wyników wyszukiwania będzie się znajdował użytkownik. Mega pozycjonowanie można dopasować nie tylko do rodzaju promowanego szkolenia, ale również do relatywności słów kluczowych użytych w ofercie.

Poznaj szczegóły »

Pozycjonowanie z kolorem

Ta forma promocji umożliwia wyświetlanie Twojej oferty w top wynikach wyszukiwania. Dla dodatkowego efektu jest ona wyróżniona innym kolorem. Opcja ta posiada również możliwość profilowania wyświetlanych ofert pod kątem oferowanych szkoleń oraz dostosowania ich relatywności do słów kluczowych użytych w opisie oferty.

Poznaj szczegóły »

Ogłoszenie z ramką

Doskonała forma popularyzacji ofert, pozwalająca na wyeksponowanie Twojego ogłoszenia. Będzie ono, bez względu na pozycję, zawsze pokazywało się w ramce, dając Twojemu ogłoszeniu doskonałą ekspozycję.

Poznaj szczegóły »

First Minute i Last Minute

Rozumiemy, że czas to pieniądz. First Minute i Last Minute to narzędzia promocyjne stworzone specjalnie z myślą o efektywnym pozyskiwaniu zamierzonej liczby uczestników szkoleń w wyznaczonym przez Ciebie terminie.

Poznaj szczegóły »

Promowane firmy

By podnieść świadomość marki Twojej firmy i ją spopularyzować, portal iSzkolenia.pl daje Ci możliwość szerokiej promocji i prezentacji. Logotyp Twojej firmy widnieje na stronie głównej portalu oraz jest eksponowany w relatywnych do Twojego profilu działalności sekcjach portalu.

Poznaj szczegóły »

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany jest subtelną i zarazem bardzo efektywną formą reklamy. Najlepiej spełnia swoje zadanie, gdy zachowuje charakter informacyjny. Ponadto zawarcie praktycznych porad oraz ciekawej grafiki mogą się stać dodatkowymi atutami jego atrakcyjności.

Poznaj szczegóły »

Notatka prasowa

Jeśli chcesz poinformować o nowym produkcie, podać do wiadomości istotny fakt, ogłosić o wielkim sukcesie Twojej firmy, publikacja notatki prasowej to znakomite rozwiązanie. Krótkie informacje są znacznie częściej i chętniej czytane przez użytkowników niż długie, rozbudowane treści.

Poznaj szczegóły »