O portalu data publikacji: 2010-04-29, autor wpisu: Redakcja

Portal internetowy iSzkolenia.pl powstał po to, aby wspomagać rynek szkoleniowy w Polsce. Na naszej stronie mogą Państwo wyszukać szybko kursy i szkolenia w wielu różnych branżach i na terenie całego kraju, a także ogłosić się i znaleźć jeszcze łatwiej osoby nimi zainteresowane.

Chcemy, aby nasi użytkownicy mogli bez zbędnej zwłoki osiągnąć zamierzony cel. Jeżeli szukają Państwo szkolenia, wtedy w naszej bazie już teraz można zapoznać się z dostępnymi ofertami i skontaktować się z usługodawcą. Baza ofert w naszym portalu obejmuje szkolenia otwarte, zamknięte, e-learning, szkolenia EFS. Przedstawiamy m.in. szkolenia sprzedażowe, marketingowe, zarządzania, szkolenia zawodowe, obsługi programów, kursy różnych typów. Jeżeli prowadzą Państwo natomiast własną firmę organizującą szkolenia, ośrodek szkoleniowy, restaurację, gabinet coachingu, to u nas można zamieścić ogłoszenia i dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów.

 

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z portalu iSzkolenia.pl – to tu nabędziesz wiedzę!

Cele naszych klientów są tożsame z naszymi. W dążeniu do zaspokojenia ich potrzeb przyświeca nam nieustannie idea:

    "Zjednoczenie uczestników rynku szkoleniowego,
      oszczędność ich czasu oraz dostarczenie wysokiej jakości informacji"

To zdanie stanowi fundament naszych wszelkich działań.

 

Portal iSzkolenia.pl powstał w ramach w programu Innowacyjna Gospodarka realizaowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, którego celem jest rozwoj gospodarki elektronicznej poprzez wspieranie tworzenia nowych, innowacyjnych eUsług, innowacyjnych rozwiązań elektronicznego biznesu. "Inwestujemy w waszą przyszłość".

Loga: Innowacyjna Gospodarka, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości

"Dotacje z Unii Europejskiej to ogromny wkład w rozwój innowacyjnej przedsiębiorczości"