' Hotel Mistral Sport****'

Opis obiektu

W pobliżu morza, wśród kaszubskich wzgórz i lasów, leży mityczna kraina należąca niegdyś do stolemów - olbrzymów słynących ze swej siły i niezłomności. To w tym niezwykłym miejscu znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Mistral Sport – nowoczesny i komfortowy obiekt, wybrany i doceniony przez Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej – Reprezentację Hiszpanii. Miejsce sprawdza się doskonale podczas spotkań biznesowych. Pomyślnie przebiega tu organizacja konferencji, targów, warsztatów, szkoleń czy konferencji prasowych. Centrum biznesowo–konferencyjne oferuje sale szkoleniowe o dużych możliwościach aranżacyjnych. Dodatkowy komfort podczas organizacji konferencji firmowych zapewniają sale VIP, Business Center, a także sala kinowa. Goście odnajdą tu przestrzeń, która sprzyja wyzwoleniu nowych pomysłów i pozytywnej energii. Nie wszystkie hotele nad Morzem Bałtyckim dają tak nieograniczone możliwości spędzenia wolnego czasu. Położenie w malowniczym zielonym zakątku Kaszub, niedaleko Jeziora Żarnowieckiego - zapewnia liczne atrakcje, jak rejs po jeziorze, wędkarstwo, ścieżki rowerowe, jazda konna. Pełnię relaksu pozwala osiągnąć wizyta w hotelowym SPA, oferującym wachlarz różnorodnych zabiegów i masaży. Basen, sauny, łaźnia turecka, czy siłownia to niezależnie od pory roku idealne miejsce na weekend SPA nad morzem. Ciekawe wnętrza i profesjonalizm obsługi Hotelu Mistral Sport stają się jeszcze jednym potwierdzeniem słusznego wyboru inspirującego miejsca odpoczynku. Dlatego z dumą zapraszamy do Gniewina i Hotelu Mistral Sport.

Informacje podstawowe Typ obiektu : hotel, centrum konferencyjne,...

Nazwa obiektu:' Hotel Mistral Sport****'
 
Adres: Kod: 84-250
Miasto: Gniewino
Ulica: Sportowa 5
Województwo: pomorskie
 
 
Kontakt: Telefon: +48 58 736 46 00
Fax: +48 58 736 31 00
Email: recepcja@hotelmistralsport.pl
www: http://www.hotelmistralsport.pl

Sale konferencyjne

  Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa i numer sali
teatralnym

bankietowym

szkolnym
Sala kinowa 190 0 0
Sala 0 50 50 24
Sala konferencyjna I 70 70 20
Sala konferencyjna II 70 70 20
Sala VIP 1 15 15 8
Sala VIP 2 15 15 8

Opis pokoi Ilość miejsc noclegowych : 111

Hotel Mistral Sport oferuje 105 pokoi dwuosobowych o powierzchni ok. 22 m kw. oraz 8 przestronnych dwupokojowych apartamentów o powierzchni ok. 71m kw. o podwyższonym standardzie. Dla gości korporacyjnych udostępniamy również pokoje biznesowe do przeprowadzania spotkań czy szkoleń w mniejszym gronie. Hotel udostępnia pokoje z widokiem na stadion i boiska treningowe. Atrakcją dla kibiców są z pewnością pokoje, które podczas Euro 2012 wykorzystywała Reprezentacja Hiszpanii. Pokoje wyposażone są w mini bar, TV-sat oraz przewodowy internet. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie oraz możliwość korzystania z basenu, sauny suchej, infra red, słonecznej łączki, siłowni i sali cardio oraz łaźni parowej (konieczna wcześniejsza rezerwacja). Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy się o godzinie 11:00 następnego dnia. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy salę zabaw oraz wyposażyliśmy hotel w potrzebne akcesoria (np. łóżeczka)

Opis restauracji

Zapraszamy serdecznie do Hotelowej Restauracji z widokiem na Arenę Mistrzów oraz inne obiekty Centrum Sportowego Gniewino. Doskonałe menu, inspirowane smakami kuchni z różnych stron świata – odpowiada na najbardziej wyrafinowane potrzeby naszych Gości. O sukcesie restauracji Hotelu Mistral Sport**** świadczy również doskonałe podanie każdej potrawy oraz estetyczne otoczenie wyróżniające się elegancją w każdym detalu. Wykwintne menu i komfortowe warunki odpowiadają wymaganiom konferencji biznesowych, ale także wysokiej klasy przyjęciom rodzinnym. Sala restauracyjna dodatkowo wyposażona jest również w sprzęt multimedialny (rzutnik, elektronicznie sterowane ekrany, nagłośnienie sufitowe z możliwością podłączenia mikrofonu bezprzewodowego).

Usługi dodatkowe

  • Zabiegi SPA dla Grup
  • Organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych o charakterze meczu zespołowego
  • rywalizacji indywidualnej olimpiady (różne dyscypliny)
  • Organizacja imprez integracyjnych o różnym charakterze

Mapka dojazdu

Lotnisko:
70

Dworzec kolejowy:
24