Bukowy Park Hotel Medical SPA

Opis obiektu

Hotel Bukowy Park to propozycja dla tych, którzy szukają miejsca o wysokim standardzie i niezapomnianej atmosferze. Miejsca, gdzie w elegancko urządzonej restauracji zaspokoją najbardziej wyszukane potrzeby kulinarne a nowoczesne SPA pozwoli na regenerację sił oferując szereg zabiegów pielęgnacyjnych ciała, masaże, zabiegi wodne i usługi kosmetyczne.

Strefa Wellness&SPA jest wspaniałym miejscem na wypoczynek, relaks i regenerację sił. Piękne wnętrza i nowoczesne gabinety harmonizują z wodą, dźwiękami i zapachami. Do Państwa dyspozycji są sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, basen, rozświetlona ciepłym światłem wypoczywalnia z tężnią solną, ekskluzywne gabinety odnowy biologicznej i fizjoterapii, gdzie znajdziecie Państwo pełne odprężenie, wypoczynek i odmłodzenie.

Hotel Bukowy Park to doskonałe miejsce spotkań biznesowych oraz organizacji szkoleń i konferencji. Nasz potencjał to 38 klimatyzowanych pokoi, restauracja, kawiarnia, profesjonalnie i kompleksowo wyposażona sala konferencyjna.

Informacje podstawowe Typ obiektu : wszystkie

Nazwa obiektu:Bukowy Park Hotel Medical SPA
 
Adres: Kod: 57-320
Miasto: Polanica Zdrój
Ulica: Parkowa 11
Województwo: dolnośląskie
 
 
Kontakt: Telefon: 74 866 56 09
Fax: 74 866 56 14
Email: recepcja@bukowypark.eu
www: http://www.bukowypark.pl

Sale konferencyjne

  Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa i numer sali
teatralnym

bankietowym

szkolnym
Sala Konferencyjna 1  (photo) 70 50 42

Opis pokoi Ilość miejsc noclegowych : 69

Do Państwa dyspozycji Hotel Bukowy Park oddaje 38 komfortowych pokoi o łącznej liczbie 69 ekskluzywnie wyposażonych miejsc noclegowych.

Apartament z balkonem, 7 pokoi jednoosobowych w tym 3 z balkonami, 30 pokoi dwuosobowych w tym 16 z balkonami

Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, takie jak: klimatyzacja, telewizja satelitarna, telewizory LED telefon, mini-bar, suszarkę do włosów, szlafrok oraz sejf. W obiekcie dostępne jest bezpłatne WiFi.

Opis restauracji

Nasza restauracja to przytulne, kameralne miejsce gdzie sztuka kulinarna łączy się z profesjonalną obsługą.

Myśląc ze szczególną uwagą o podniebieniach naszych Gości proponujemy wyśmienite, regionalne potrawy i sezonowe menu. Większość produktów to nasze własne wyroby.
Szef Kuchni p.Krzysztof Mielcarek osobiście dba o zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych gustów. Hołdujemy idei Slow Food wierząc, że powolne celebrowanie posiłków sprzyja ogólnemu, dobremu samopoczuciu. Serwujemy potrawy przyrządzane z naturalnych składników przy użyciu najnowszych metod przygotowania dań, co pozwala wydobyć pełnię ich smaku. Atmosfera, która towarzyszy jedzeniu sprzyja relaksowi i odprężeniu.

Usługi dodatkowe

  • strefa Wellness & SPA
  • Hotel przyjazny rodzinie
  • nowoczesne centrum konferencyjne
  • w samym centrum uzdrowiska

Mapka dojazdu