'Hotel Białowieski *** Conference Wellness & SPA

Opis obiektu

Hotel Białowieski *** Conference Wellness & SPA położony jest w sercu Białowieskiego Parku Narodowego, w pięknej Białowieży, gdzie charakterystyczna drewniana zabudowa spotyka się z licznymi zabytkami pozostawionych przez Władców Rzeczpospolitej Obojga Narodów i rosyjskich Carów.

Do dyspozycji gości oddajemy 86 komfortowych pokoi (68 w standardzie business & Komfort (****) i 18 pokoi tzw. standard (***) .
Każdy pokój wyposażony jest w: łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną, płaski telewizor, bezprzewodowy, szybki Internet światłowodowy. Nasze markowe łóżka hotelowe Simonshospitality, pozwalają – w razie potrzeby - błyskawicznie przekształcać się w jednoczęściowe łoża małżeńskie (z jednolitym materacem 1,80 na 2 m).

Posiadamy nowoczesny basen kryty o wymiarach 14 x 10 m, z obszerną halą basenową wyposażoną m.in. w zjeżdżalnie dla dzieci (widok z basenu na piękną zieleń otaczającą hotel).
Zapraszamy (zawarte w cenie noclegu) do korzystania ze strefy saun, łaźni parowych, jacuzzi, wewnętrznego i zewnętrznego. Unikalne rytuały naparzania codziennie o godz.21,00.
Basen i strefy saunowe czynne są przez 7 dni w tygodniu od godz. 9,00 do (sic !) 22,00.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty jednego z najpiękniejszych SPA na Podlasiu
(łaźnia piwna, turecki hammam, masaże w tym masaże ayuwerdyjskie, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało).

Kuchnia regionalna Hotelu Białowieski cieszy się zasłużoną sławą (bliny, pierekaczewniki, draniki, kartacze, babka ziemniaczana), a potrawy z dziczyzny i grzybów nie mają sobie równych.

Osoby spragnione aktywnego wypoczynku mogą wypożyczyć rowery, kajaki lub kijki do nordic walking, skorzystać z boiska do siatkówki lub wybrać się na wycieczkę do Puszczy Białowieskiej. Pośredniczymy w załatwianiu przepustek do białoruskiej części Puszczy wraz z miejscowością Kamieniuki (konieczny paszport).

Informacje podstawowe Typ obiektu : hotel, centrum konferencyjne,...

Nazwa obiektu:'Hotel Białowieski *** Conference Wellness & SPA
 
Adres: Kod: 17-230
Miasto: Białowieża
Ulica: Stoczek 218 B
Województwo: podlaskie
 
 
Kontakt: Telefon: +48 85 681 20 22
Fax: +48 85 744 45 34
Email: marketing@hotel.bialowieza.pl
www: http://www.hotel.bialowieza.pl/

Opis pokoi Ilość miejsc noclegowych : 180

Struktura obiektu jest podzielona na część Standard i Komfort & Bussiness.
44 Pokoje i Apartamenty znajdują się w - niedawno poddanej generalnemu remontowi części obiektu – gdzie zadbaliśmy o przestrzenne łazienki wykończone naturalnym kamieniem i dwuosobowe wanny w pokojach LUX.
24 pokoje znajdują się w części hotelu Komfort & Bussiness prezentującej elegancki i nowoczesny design o standardzie czterogwiazdkowego obiektu oddanej do użytku w 2015 roku.
18 pokoi znajduje się w części Standard hotelu, prezentującej poziom wyposażenia i wystroju wnętrz na poziomie obiektu trzygwiazdkowego.
Na wyposażeniu pokoju znajdują się telewizory LCD, światłowodowy Internet bezprzewodowy, telefon, radio, obszerna szafa z miejscem na bagaż. Prawie wszystkie pokoje dysponują sejfami, minibarami i obszernymi balkonami. Każdy gość otrzymuje na czas pobytu płaszcz kąpielowy SPA, w celu ułatwienia komfortowego korzystania ze strefy wellness.
Cena noclegu obejmuje m.in. obfite śniadanie - pełne regionalnych specjałów ze znakomitą kawą z expressu ciśnieniowego oraz nieograniczone korzystanie ze strefy wellness, z kompleksem wodnym, strefą saun i łaźni parowych.

Opis restauracji

W hotelowej restauracji odnaleźć można elegancję i kresową atmosferę podkreśloną detalami dopełniającymi wystrój wnętrza. Na jednej ze ścian znajduje się sgraffito przedstawiające nieistniejący już pałac myśliwski wzniesiony przez cara Aleksandra III. Szef Kuchni przygotowuje dania charakterystyczne dla kresowej kuchni Podlasia: kiszkę ziemniaczaną, pierogi, kartacze oraz dziczyznę, sery, wędzone pstrągi.

Zadaszona i ocieplona w sezonie jesienno-zimowym Karczma Biesiadna "Carska Polana" znajduje się na terenie hotelu, około 80 metrów od głównego budynku. Wyposażona w pełen węzeł sanitarny, z murowanym grillem i wędzarnią, położona jest w otoczeniu malowniczych ogrodów, oczek wodnych, tonąca w zieleni. Zorganizujemy dla Was tam – o każdej porze roku - imprezy integracyjne, wesela plenerowe i imprezy okolicznościowe.

Usługi dodatkowe

  • największy kompleks saun i łaźni parowych w Białowieży
  • największy basen w północno-wschodniej Polsce
  • restauracja Białowieska
  • sale konferencyjne
  • przestronne miejsce do integracji
  • imprezy plenerowe
  • letnie grillowanie
  • wesela

Mapka dojazdu

Lotnisko:
230 km

Dworzec kolejowy:
23 km

Przystanek autobusowy:
500 m