HOTEL NAWIGATOR

Opis obiektu

Hotel Nawigator położony jest w samym sercu pienińskiego Uzdrowiska. Jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem jak również dla osób lubiących aktywne formy spędzania czasu.

Z myślą o wygodzie i komforcie gości pomieszczenia ogólnodostępne hotelu są klimatyzowane oraz objęte bezprzewodowym Internetem. Otoczenie hotelu jest monitorowane podobnie jak, znajdujący się obok, niestrzeżony parking. W hotelu znajduje się ponadto winda.

Hotel Nawigator to wszechstronny ośrodek konferencyjno-biznesowy. Dzięki połączeniu 120 komfortowych miejsc noclegowych z trzema dużymi i nowoczesnymi salami konferencyjnymi hotel stanowi doskonałe miejsce na szkolenia firmowe, konferencje lub kongresy.

Hotel Nawigator dysponuje trzema salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić łącznie do 220 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu i wyposażone są w niezbędny sprzęt do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Duża sala konferencyjna o powierzchni 130 m2 może pomieścić, w zależności od układy krzeseł, do 120 os. Jest ona doskonałym miejscem na organizację konferencji oraz dużych szkoleń czy prezentacji. Średnia sala o powierzchni 73 m2 jest idealnym miejscem na szkolenia i zebrania do 70 osób. Mała sala konferencyjna, o powierzchni 37 m2, znakomicie nadaje się na obrady panelowe lub mniejsze spotkania biznesowe.

Informacje podstawowe Typ obiektu : hotel, ośrodek szkoleniowo-eventowy...

Nazwa obiektu:HOTEL NAWIGATOR
 
Adres: Kod: 34-460
Miasto: Szczawnica
Ulica: Zdrojowa 28
Województwo: małopolskie
 
 
Kontakt: Telefon: +48 (18) 540 04 40
Fax: +48 (18) 262 22 71
Email: recepcja@szczawnicanawigator.pl
www: http://www.szczawnicanawigator.pl/pl/

Sale konferencyjne

  Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa i numer sali
teatralnym

bankietowym

szkolnym
Sala I 73 m2 70 30 40
Sala II - IV 32 m2 24 16 20
Sala konferencyjna DUŻA do 120 osób 120 100 120

Opis pokoi Ilość miejsc noclegowych : 120

W hotelu znajduje się 120 miejsc noclegowych w 57 pokojach. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz wyposażony jest w telewizor, radio, telefon, lodówkę oraz czajnik. W 2012 roku pokoje zostały wyremontowane oraz zyskały nowy, atrakcyjny wystrój. Wszystkie pokoje mają ponadto dostęp do Internetu.

Pokoje 1, 2 i 3 osobowe są przestronne i wygodne. Pokoje 2 osobowe występują w układzie łózka małżeńskiego lub dwóch oddzielnych łózek. Z pokoi 2 osobowych roztacza się widok na park, natomiast pokoje 1 i 3 osobowe są z widokiem na sąsiadujący obiekt.

Pokoje typu studio składają się z dwóch pokoi połączonych holem. Przeznaczone są dla 4 osób. Mogą być wyposażone w łózka jednoosobowe lub łóżka małżeńskie. Wszystkie pokoje typu studio są z widokiem na Park oraz pobliskie szczyty Pienin.

W hotelu Nawigator dostępne są apartamenty standard oraz apartamenty comfort. Apartamenty standard składają się z dużego pokoju z wydzielonym aneksem sypialnym. Apartamenty comfort składają się z obszernego salonu oraz oddzielnej sypialni. Apartamenty posiadają balkony, z których roztacza się malowniczy widok na otaczający hotel park oraz panoramę Pienin.

Opis restauracji

W hotelu znajduje się, słynąca ze smacznej i domowej kuchni, przestronna (130m²) Restauracja. Jest to również doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych, wesel oraz uroczystości.

Sala restauracji, podczas wystawnego obiadu lub kolacji, może pomieścić do 100 osób. W przypadku bankietu 120-tu gości będzie mogło spędzić w niej komfortowo czas. Dodatkowo, w hotelowej restauracji, istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia a podczas konferencji i spotkań biznesowych – zamówienia lunchu, całodziennego cateringu oraz przerwy kawowej.

Codziennie do dyspozycji gości jest również Bar, w którym można wypocząć w miłej i spokojnej atmosferze.

Usługi dodatkowe

  • bar
  • bilard
  • tenis stołowy
  • gabinet masażu relaksacyjno- leczniczego
  • zadaszone miejsce na ognisko lub grilla

Mapka dojazdu

Lotnisko:
115 km

Dworzec kolejowy:
50 km

Przystanek autobusowy:
500 metrów