Hotel Plejsy*** SPA & FUN RESORT na Słowacji

Opis obiektu

Urok regionu spełnia oczekiwania i pragnienia najbardziej wymagającego gościa o każdej porze roku. Może to być zimowy krajobraz i raj dla narciarzy, który zamienia się w arenę dotykania różnych kolorów i zapachów.
Podczas spaceru można dostrzec historyczne zakątki okolic oraz podziwiać piękno Spisza, Spiskiego Podgrodzia, Zamku Spiskiego, a także zregenerować siły lub spędzić swój wolny czas.
Piękna sceneria Spiszu wspaniale uzupełnia hotel o łącznej pojemności 186 łóżek, nie tylko architekturą, ale także dla jej profesjonalnych usług i indywidualne podejście do każdego gościa. Własne upodobania będą rozpieszczane przez naszego szefa fantastycznej domowej kuchni.

Nowoczesna sala konferencyjna z wyposażeniem technicznym na 150 osób w ustawieniu teatralnym lub w salonie o pojemności 30 miejsc oferuje szeroki wachlarz organizacji konferencji, seminariów i innych imprez.

Informacje podstawowe Typ obiektu : wszystkie

Nazwa obiektu:Hotel Plejsy*** SPA & FUN RESORT na Słowacji
 
Adres: Kod: 05-342
Miasto: Krompachy
Ulica: Cintorínska 1173/3
Województwo: małopolskie
 
 
Kontakt: Telefon: +421 (0) 53 429 8015
Fax: +421 (0) 53 429 8016
Email: recepcia@hotelplejsy.sk
www: http://www.hotelplejsy.sk

Opis pokoi

Hotel posiada 186 łóżek w 45 pokojach dwuosobowych, 15 apartamentów, w tym 46 łóżek. Każdy pokój posiada własną łazienkę, prysznic, telewizję satelitarną, niektóre pokoje z balkonem. Dostępne są pokoje rodzinne, każdy z 4 łóżkami i dostawkami, luksusowe apartamenty także luksusowych.

Opis restauracji

Położenie przestronnej restauracji z widokiem na okoliczne góry z fantastyczną domową kuchnią i przyjazną obsługą zapewni miłą atmosferę. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem szefa kuchni Karola Sklenára.

Zapewniamy:
bezglutenowe posiłki dla osób z celiakią, żywność ekologiczną dla diabetyków, dietę makrobiotyczną i wegetariańską

Usługi dodatkowe

  • kryty basen
  • jacuzzi
  • cztery rodzaje saun
  • kręgle
  • bilard
  • tenis
  • symulator gry w golfa
  • plac zabaw

Mapka dojazdu

Dworzec kolejowy:
3,5 km

Przystanek autobusowy:
2 km