Hotel Srebrna Góra ***

Opis obiektu

Hotel Srebrna Góra*** znajduje się w malowniczej, zabytkowej miejscowości Srebrna Góra w środkowej części Sudetów, gdzie spotykają się Góry Sowie i Góry Bardzkie. Hotel Srebrna Góra*** jest przepięknie położony u stóp największej Górskiej Twierdzy w Europie – Fortu Donjon.

Z hotelowych tarasów można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Gór Swoich, Bardzkich, a także Ząbkowic Śląskich, aż po najdalsze zakątki Dolnego Śląska. Zjawiskowa lokalizacja oraz zastosowanie ekologicznych rozwiązań sprawia, że jest to jedyny taki hotel w Górach Sowich, oferujący najbardziej komfortowe noclegi w Srebrnej Górze oraz najwyższy standard usług i wypoczynku.

Piękne i nowoczesne wnętrza inspirujące do pracy i odpoczynku, 26 komfortowych pokoi i apartamentów, nowoczesna sala konferencyjna, sala bankietowa dla 140 osób, stylowa restauracja Ilzuja, widokowa altana grillowa dla 80 osób, strefa wellness dla relaksu, sala zabaw dla dzieci, monitorowany parking, WIFI to wszystko w jednym Hotelu w Srebrnej Górze.

Hotel*** Srebrna Góra stanowi prawdziwą ostoję spokoju, a rodzinna i kameralna atmosfera miejsca ceniona jest zarówno przez osoby wyjeżdżające w celach biznesowych, pary, jak i turystów podróżujących z rodzinami. To doskonałe miejsce na organizację szkoleń, konferencji, biznesowych spotkań i eventów, jak i rodzinnych przyjęć, wesel i bankietów z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie zaledwie 80 km od Wrocławia.

Informacje podstawowe Typ obiektu : hotel, centrum konferencyjne,...

Nazwa obiektu:Hotel Srebrna Góra ***
 
Adres: Kod: 57-215
Miasto: Srebrna Góra
Ulica: Krótka 1
Województwo: dolnośląskie
 
 
Kontakt: Telefon: 74 818 04 34
Fax: 74 818 04 34
Email: recepcja@hotelsrebrnagora.pl
www: http://www.hotelsrebrnagora.pl

Sale konferencyjne

  Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa i numer sali
teatralnym

bankietowym

szkolnym
Sala Konferencyjna  (photo) 0 0 0

Opis pokoi

Posiadamy kilka rodzajów pokoi:
- typu Standard
- typu Komfort
- typu Komfort z tarasem
- Apartament Junior Suite
- typu Suite
- Pokój Vip

Opis restauracji

Od rana, hotelowa restauracja zaprasza na obfite śniadania w formie bufetu. W myśl zasady, że śniadanie świadczy o standardzie hotelu szczycimy się tym, że Nasi Goście mogą wybierać spośród szerokiej gamy najwyższej jakości produktów regionalnych Dolnego Śląska.

Inspirowani filozofią Slow Food dbamy o to, aby również nasze obiady pakietowe, dania a'la carte oraz menu bankietowe składały się zawsze ze świeżych, nieprzetworzonych produktów pochodzących od lokalnych dostawców.

Wyjątkowo urządzone wnętrza zarówno Restauracji Hotelowej jak i Restauracji a'la carte Iluzja stwarzają idealne warunki do organizacji bankietów, wesel oraz wszelkich imprez okolicznościowych.

Usługi dodatkowe

  • centrum konferencyjne
  • sauna
  • jacuzzi
  • zabiegi
  • masaże

Mapka dojazdu