Hotel Zamkowy Młyn

Opis obiektu

"Zamkowy Młyn" położony jest poniżej starych murów okalających rynek z XIV- wiecznym kościołem pod wezwaniem św. Mikołaja oraz XIII-wiecznym zamkiem należącym ongiś do znamienitego rodu piastowskich książąt opolsko - raciborskich. Po śmierci ostatniego z rodu Jana II Dobrego zamek przechodzi w ręce Ferdynanda I Habsburga.

W oryginalnych wnętrzach starego młyna, którego powstanie datuje się na rok 1852, znajdują się przeznaczone do dyspozycji gości - usytuowane na pięciu kondygnacjach sale, w których pomieszczono w stylowych wnętrzach: kawiarnię, restaurację na 80 osób, dwupoziomową salę weselno-bankietową na łączną ilość 130 osób, salę konferencyjną na 80 osób oraz przypominającą swym charakterem i wystrojem lata dwudzieste ubiegłego wieku - salę bilardową dla 30os.

W drugim skrzydle "Zamkowego Młyna" znajduje się, wyposażona w windy, część hotelowa, która dysponuje dwudziestoma pięcioma pokojami. Z okien " Zamkowego Młyna" rozpościera się niezapomniany widok na rozwidlenie Osobłogi i Młynówki oraz położoną w ich delcie wysepkę, na której znalazło schronienie stadko kóz. O wschodzie słońca, widocznego przy pięknej pogodzie o każdej porze roku, budzi gości śpiew ptaków. Doskonałe położenie (ok.10 min. od zjazdu z autostrady A-4 na Krapkowice - Gogolin) stanowi dodatkowy atut "Zamkowego Młyna", który zapewnia gościom doskonały wypoczynek oraz miłą, rodzinną atmosferę.

Informacje podstawowe Typ obiektu : hotel, ośrodek szkoleniowo-eventowy...

Nazwa obiektu:Hotel Zamkowy Młyn
 
Adres: Kod: 47-300
Miasto: Krapkowice
Ulica: Młyńska 3
Województwo: opolskie
 
 
Kontakt: Telefon: 77 446 11 00
Email: recepcja@zamkowymlyn.pl
www: http://www.zamkowymlyn.pl/

Sale konferencyjne

  Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa i numer sali
teatralnym

bankietowym

szkolnym
Konferencyjna 90 44 26
Biesiadna 80 44 26
PUB 30 32 14

Opis pokoi Ilość miejsc noclegowych : 47

Część hotelowa w drugim skrzydle budynku zapewnia gościom spokojny wypoczynek. Dzięki swojemu położeniu Zamkowy Młyn jest oazą ciszy, a widoki przyrody działają odprężająco. Ściany na klatkach schodowych budynku zostały ozdobione ręką młodego malarza Mikołaja Góreckiego pochodzącego ze Srebrnej Góry.
Ceny pokoi:

- Jednoosobowy (dostępnych 6pokoi) - 150zł
- dwuosobowy mały (dostępnych 4 pokoje) - 170zł
- dwuosobowy z rozstawnym łóżkiem (dostępnych 13pokoi) - 200zł
- pokój Szefa o zwiększonym metrażu (dostępnych 2) - 220zł

Obecnie dysponujemy 25 pokojami wyposażonymi w łazienkę, bezprzewodowy internet, telewizor, telefon. Cena noclegu zawiera śniadanie oraz jedno wejście dziennie na położony nieopodal basen! www.delfin.krapkowice.pl .
Umożliwiamy dostawienie dodatkowego łóżka w cenie 50zł. (4 dostawki)
Hotel zdolny jest przenocować 48gości.

Przy większych rezerwacjach możliwe rabaty.

Opis restauracji

Sala restauracyjna, usytuowana na I piętrze jest przeznaczona dla gości hotelowych oraz indywidualnych. Rano, gościom hotelowym serwujemy śniadanie, z uwzględnieniem życzeń dotyczących pory jego podania.
Od godziny 13.00 zapraszamy do korzystania z oferty naszej kuchni, a w ciepłe wieczory zachęcamy do spożywania posiłków na przyległej werandzie - z widokiem na urokliwą część miasta okoloną starymi murami.
Stylowe wnętrze tej sali nadaje się również do urządzania kameralnych obiadów lub kolacji z okazji przypadających różnego rodzaju rodzinnych uroczystości.
Często organizujemy wieczory muzyczne lub dancingi, na które serdecznie zapraszamy wszystkich gości.

Usługi dodatkowe

  • sala bilardowa
  • ogródek piwny
  • letni balkon przy restauracji
  • tuż przy obiekcie znajduje się Port Jachtowy. Gwarantujemy korzystne rabaty na korzystanie ze sportów wodnych tj.: kajaki
  • motorówki
  • jachty dla grup zorganizowanych
  • basen wliczony w cenę noclegu

Mapka dojazdu

Lotnisko:
117 km.

Dworzec kolejowy:
5 km.

Przystanek autobusowy:
0,5 km.