Pałac Jugowice LUXURY HOTEL ****

Opis obiektu

W przepięknej dolinie jugowickiej znajduje się 4-gwiadkowy hotel Pałac Jugowice, który nie ma sobie równych w całym kraju. 28 nowoczesnych apartamentów oraz wiele udogodnień, takich jak centrum spa oraz fantastyczna restauracja, gwarantuje pobyt w komfortowych warunkach, a co za tym idzie – niezapomniane wakacje. Zapraszamy do jednego z najbardziej unikalnych hoteli w Polsce, hotelu Pałac Jugowice. Tajemniczy i intrygujący Dolny Śląsk oraz nasze przepiękne apartamenty są gwarancją, że w pełni wykorzystają Panstwo swoje zasłużone wakacje.

Informacje podstawowe Typ obiektu : hotel, pałac, dworek,...

Nazwa obiektu:Pałac Jugowice LUXURY HOTEL ****
 
Adres: Kod: 58-321
Miasto: Jugowice
Ulica: Główna 4
Województwo: dolnośląskie
 
 
Kontakt: Telefon: 748446394
Email: info@palacjugowice.com
www: http://www.palacjugowice.com/

Sale konferencyjne

  Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa i numer sali
teatralnym

bankietowym

szkolnym
Sala Konferencyjna  (photo) 0 0 0
Sala konferencyjna  (photo) 200 85 100

Opis pokoi

Wszystkie pokoje w Pałacu Jugowice urządzone są stylowo, lecz równocześnie – niezmiernie nowocześnie. Pokoje wyposażone są w szereg udogodnień. Na terenie całego kompleksu mają Państwo na przykład dostęp do darmowego internetu bezprzewodowego.
Apartamenty typu Junior Suite znajdują się w dawnych stajniach, przynależących do pałacyku myśliwskiego. Zostały one stylowo urządzone i dysponują szeregiem nowoczesnych udogodnień. Każdy apartament posiada łazienkę z prysznicem (suszarką, artykułami toaletowymi oraz ręcznikami), telewizor, telefon, sejf, minibar oraz darmowy dostęp do internetu.
Apartamenty typu Sweet Dreams Suite są nico bardziej luksusowymi pokojami, które podobnie jak Junior Suite, znajdują się w dawnych stajniach pałacyku myśliwskiego. Ze względu na stylowe wykończenie i nowoczesne udogodnienia należą one do najczęściej wybieranych przez naszych gości. Posiadają one takie samo wyposażenie jak apartamenty typu Junior Suite, dodatkowa mają jednak wannę.
Apartamenty typu Deluxe Suite wyposażone są w wiele nowoczesnych udogodnień. Są przestronne i stylowo urządzone. Część z apartamentów wyposażona jest w wanny. Wszystkie zaś są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Apartament Royal Suite, zwany również apartamentem nowożeńców, jest największym apartamentem w hotelu. Wyposażony jest w luksusową wannę oraz wiele udogodnień, które mają umilić Państwa pobyt.

Opis restauracji

Międzynarodowa kuchnia serwowana przez Restaurację Pałacu Jugowice zadziwi Państwa swą różnorodnością. Posiłek u nas to prawdziwe kulinarne doświadczenie – tradycja spotyka tu nowe trendy, zaś lokalne smaki wzbogacane są wpływami kuchni z różnych stron świata. Zapraszamy do skosztowania, co przygotował dla Państwa dziś nasz szef kuchni.
Restauracja Pałacu Jugowice słynie ze swojej miłości do win. W naszej winiarni znajdą Państwo piękną kolekcję tradycyjnych win włoskich oraz francuskich. Nasza oferta została stworzona z myślą o prawdziwych koneserach.
W dawnych piwnicach pałacyku myśliwskiego Pałacu Jugowice znajdą Państwo naszą słynną winiarnię. Oferujemy najlepsze wina z całego świata oraz przepyszne przekąski. Oprócz bogatej oferty win, mogą Państwo skosztować lokalnych wódek, koktajli i whisky. Mogą Państwo spędzić przyjemny wieczór w Pałacu Jugowice, nie opuszczając murów hotelu!
Z myślą o naszych gościach hotelowych stworzyliśmy specjalną ofertę – mogą Państwo do woli korzystać z piwa, wina i wódki w naszej winiarni. Oferta ważna jest od 20.00 do 2.00.

Usługi dodatkowe

 • Wellness & Centrum Spa
 • Restauracja
 • Winiarnia
 • Sala kongresowa i szkoleniowa
 • Sala bankietowa
 • Basen (przy Spa)
 • Fitness
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Wypożyczalnia samochodów
 • Parking strzeżony (gratis)
 • Internet (WiFi)

Mapka dojazdu

Lotnisko:
70km

Dworzec kolejowy:
15km

Przystanek autobusowy:
1km