Artykuły Branżowe

Voucher na Szkolenia Otwarte data publikacji: 2013-08-07, autor wpisu: Katarzyna Kocur

 

Chcesz sprawić bliskim praktyczny i nowoczesny prezent? Kup VOUCHER na szkolenia otwarte.
 
FAQ
 
Co to jest Voucher? Voucher to karta podarunkowa, uprawniająca do uczestnictwa w szkoleniach otwartych.
 
Czy każdy może kupić Voucher? Voucher może zostać wykupiony zarówno przez firmę jak i osobę indywidualną.
 
Jak wygląda proces realizacji zamówienia? Wypełniasz formularz zamówienia. Podajesz wartość Vouchera oraz dane, wysyłasz e mailem lub faxem. Po otrzymaniu potwierdzenia dokonujesz płatności. Wpłata na konto jest równoznaczna z przesłaniem Vouchera na wskazany przez Ciebie adres.
 
Ile kosztuje Voucher? Kwota jaką zamierzasz przeznaczyć na Voucher zależy od Ciebie. Ceny szkoleń znajdziesz w zakładce Szkolenia Otwarte.
 
Do kogo zostanie wysłany Voucher? Voucher zostanie wysłany do Ciebie bądź osoby, którą wskażesz w formularzu zamówienia.
 
Do czego uprawnia Voucher? Voucher uprawnia do uczestnictwa w szkoleniach otwartych. Posiadacz Vouchera może dokonać wyboru pomiędzy realizowanymi szkoleniami mieszczącymi się w kwocie Vouchera.
 
Czy Voucher ma termin ważności? Tak. Voucher ma termin ważności 3 miesiące od daty zakupu. W tym czasie właściciel Vouchera powinien przesłać wiadomość na adres: biuro@perspecta.pl podając kod Vouchera oraz preferowane szkolenia. Szkolenia mogą zostać wybrane spośród wszystkich, również tych odbywających się po terminie ważności Vouchera. Liczba miejsc w każdym ze szkoleń jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Otrzymałem Voucher. Co dalej? Jako właściciel Vouchera prześlij wiadomość na adres: biuro@perspecta.pl podając kod Vouchera oraz preferowane szkolenia. Wybierz spośród szkoleń, mieszczących się w kwocie Vouchera. Jeśli Twój Voucher opiewa na niższą kwotę, aniżeli interesujące Cię szkolenie – skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość dopłaty. Termin ważności Vouchera to 3 miesiące od daty jego zakupu. Szkolenia mogą zostać wybrane spośród wszystkich, również tych odbywających się po terminie ważności Vouchera. Liczba miejsc w każdym ze szkoleń jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
1. Wypełnij formularz wpisując dowolną kwotę wartości Vouchera oraz dane.
2. Wyślij formularz poprzez e mail lub fax. Otrzymasz potwierdzenie zamówienia.
3. Dokonaj płatności. Po zaksięgowaniu przelewu otrzymasz potwierdzenie.
4. Voucher zostanie wysłany na wskazany przez Ciebie adres.
 
Kontakt z nami: 
PERSPECTA, Pomorskie Centrum Biznesu
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk 
tel.: 58 746-38-41 
 
Zdjęcie autora

Autor publikacji:

Katarzyna Kocur — Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o specjalizacjach: Psychologia Organizacji i Zarządzania, Psychologia Marketingu i Konsumenta oraz Interwencja Kryzysowa. Specjalistyczną wiedzę tematyczną poszerzyła na licznych szkoleniach. Swoją ścieżkę zawodową związała ściśle z wykształceniem pracując w działach personalnych wiodących firm w Trójmieście. W swoim doświadczeniu zawodowym przeprowadziła ponad 900 procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Jako psycholog zrealizowała ponad kilka tysięcy godzin doradztwa zawodowego oraz szkoleń. Dyrektor firmy PERSPECTA, odpowiedzialna za koordynację pracy całego zespołu, prowadzenie szkoleń, audytów personalno – organizacyjnych oraz nadzorowanie nad realizacją badań marketingowych. Jako trener specjalizuje się w tematyce szkoleń z zakresu umiejętności interpersonalnych, rozwoju zawodowego, zarządzania, marketingu i sprzedaży.