Partnerzy

 

 

Lingua Nova Sp. z o.o.

Oferta Szkoły Języków Obcych Lingua Nova obejmuje szeroko pojętą współpracę w obszarze szkoleń językowych. Skierowana jest do firm i instytucji, ale także osób prywatnych. Obejmuje naukę języka ogólnego, biznesowego, specjalistycznego, intensywne warsztaty językowe stacjonarne oraz wyjazdowe (zarówno w kraju jak i za granicą), nauczanie tradycyjne, blended learning, e-learning. www.linguadlafirm.pl

Logo projektu MYPRACA.PL   

 

Hotele i Gastronomia PLUS Sp. z o.o.

Innowacyjne rozwiązania dla Hoteli i Gastronomii. Hotelarstwo i Gastronomia to nasza pasja i zawód. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z bardzo dużym doświadczeniem w współpracy z obiektami niezależnymi jak i sieciowymi. Naszą siłę i markę tworzą ludzie których cechuje uczciwość, etyka i pełne zaangażowania w realizowane projekty. Naszą rekomendacją są udane realizacje i możliwość weryfikacji naszych działań w wielu obiektach w całej Polsce. www.hoteleplus.pl/

Logo projektu MYPRACA.PL   

 

Serwis ofert pracy MyPraca.pl

Mypraca.pl jest nowej generacji serwisem rekrutacyjnym o nowym modelu w     Polsce. Serwis udostępnia pracownikom i kandydatom pełny zakres narzędzi oraz usług w bardzo użytecznym i prostym modelu.

Projekt STREFA WIEDZY realizowany przez INFOR S.A.

Projekt Nr WND-POKL.02.01.01-00-724/09 STREFA WIEDZY jest realizowany przez INFOR PL S.A., współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet II Rozwój Zasobów Ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących, Działanie 2.1 „Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach”.

Celem ogólnym Projektu jest dostosowanie kwalifikacji zawodowych 1200 przedsiębiorców lub ich pracowników (w szczególności zatrudnionych w mikro i małych przedsiębiorstwach) do wymogów nowoczesnej gospodarki, zatrudnionych na terenie woj. małopolskiego, wielkopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i pomorskiego do końca maja 2011r.

AVENHANSEN Sp.z o.o.

Profesjonalna firma szkoleniowa AVENHANSEN Sp. z o.o. tworzy dogodne warunki do zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności biznesowych. Dbamy o jakość oferowanych usług oraz zapewniamy kompleksową obsługę.

Szkolimy m.in. z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, autoprezentacji. Doradzamy i pomagamy. Dobieramy najlepszych trenerów do realizacji powierzonych nam zadań.

Zapraszamy na nasze szkolenia, gdzie wysoka jakość łączy się z rozsądną ceną. Wiemy , że ciekawie i inspirująco prowadzone zajęcia, dobra atmosfera i komfortowe warunki są ważne dla każdego.

AVENHANSEN organizuje efektywne szkolenia w miłej atmosferze, ponieważ najważniejszym celem jest zadowolenie Klientów i działanie z pasją.

Rekomendowane Firmy.pl

Portal rekomendowanefirmy.pl to źródło pozytywnej informacji o przedsiębiorcach, którzy wykonują profesjonalnie swoje usługi i terminowo regulują swoje zobowiązania. Jesteśmy portalem biznesowym zrzeszającym podmioty gospodarcze, przedsiębiorstwa pod względem ich rzetelności, wiarygodności, solidności. Ułatwiamy kontakty biznesowe z Kontrahentami jak również dbamy o pozytywny wizerunek Firm. Naszym celem jest podzielenie się wiedzą, która pozwoli innym przedsiębiorcom zawierać umowy tylko z wiarygodnymi partnerami handlowymi i wyeliminować z obrotu gospodarczego tych, którzy nadużywają naszego zaufania. Wychodzimy z założenia, że Każdy przedsiębiorca działający na rynku powinien mieć dostęp do rzetelnej informacji o swoim kontrahencie.

Udowodnij innym, że jesteś Rzetelnym Przedsiębiorcą! Dołącz do grona godnych zaufania i polecenia Firm 

SzukajEksperta.com

Serwis SzukajEksperta.com jest największą polska baza ekspertów, charakteryzujących się specjalistyczną wiedzą z różnych dziedzin nauki. Celem serwisu jest kojarzenie przedstawicieli biznesu ze specjalistami, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem mogą wesprzeć różnorodne projekty. Informacje o ekspertach i ich zainteresowaniach naukowych gromadzone są w formie ich publikacji naukowych, opisów prac badawczych, wniosków patentowych itp. Na tej podstawie, przy wykorzystaniu innowacyjnych algorytmów typu Text Mining, wyszukiwani są specjaliści, których profil najlepiej pasuje do konkretnego zlecenia Klienta.

 

Pure Conferences

zajmuje się kompleksową organizacją branżowych wydarzeń, takich jak: konferencje, śniadania IT, targi, jak również szkolenia specjalistyczne. Każdy projekt realizujemy z najwyższym profesjonalizmem, dążąc do pełnej satysfakcji naszych Klientów