Porady ekspertów

Kreowanie własnego wizerunku data publikacji: 2017-05-26, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Świat wyglądałby zupełnie inaczej bez kilku osób, które opanowały w najwyższym stopniu umiejętność oddziaływania na innych i skutecznie stosowały ją na przestrzeni tysiącleci.

Czytaj całość »

Szkolenia wyjazdowe – przyjemne z pożytecznym data publikacji: 2017-04-28, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Tradycyjnie szkolenia dla firm organizowane są zazwyczaj w tym samym mieście, w którym znajduje się siedziba lub oddział pracodawcy.

Czytaj całość »

6 sposobów, by szkolenie firmowe było efektywne data publikacji: 2017-03-31, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Czy warto wysyłać pracowników na szkolenia? Może się wydawać, że to pytanie retoryczne, na które odpowiedź zawsze powinna być pozytywna, a jednak są szefowie, którzy mają co do tego wątpliwości. I słusznie!

Czytaj całość »

DLACZEGO METODYKA 4TG NIE WYKORZYSTUJE NARZĘDZIA: TABELA? data publikacji: 2017-03-02, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Dlatego, że: narzędzia zaproponowane w MS Excel nie pomagają w dbaniu, o jakość rozwiązania, a Metodyka 4TG dba o to.

Czytaj całość »

Adaptacja pracowników – nie tylko dla nowych data publikacji: 2017-03-01, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Osoby, które rozpoczynają pracę w nowej firmie, potrzebują czasu oraz wsparcia, by poznać zasady panujące w nowym miejscu i nauczyć się wykonywać swoją pracę zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy.

Czytaj całość »

Znajdź i zaprezentuj korzyści, które przyciągną klienta! data publikacji: 2017-02-22, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Mówienie językiem korzyści NIE DZIAŁA! Korzyści to dziś słowo klucz w sprzedaży, jednak warto użyć innego stwierdzenia: „korzyści możliwe do osiągnięcia”.

Czytaj całość »

Personal branding –wymysł marketingowy czy niezbędna i skuteczna koncepcja na osiągnięcie sukcesu? data publikacji: 2017-02-01, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Budowanie marki osobistej to bardzo dobrze zaplanowany i przemyślany proces zarządzania własnym wizerunkiem. Twoja praca i życie zawodowe w przyszłości zależy od tego, czy zaczniesz rozwijać swoją markę osobistą już teraz.

Czytaj całość »

Biokurier Ecolabel data publikacji: 2017-01-27, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Czy kupuję odpowiedzialnie? Czy kupuję świadomie? Takie pytania zadaje sobie na pewno wielu z nas.

Czytaj całość »

Na dywaniku u szefa, czyli jak dyscyplinować pracowników? data publikacji: 2017-01-27, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Takich rozmów nikt nie lubi. Zdarza się jednak, że pracownik nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, popełnia rażące błędy lub to co robi, zupełnie nie przekłada się na oczekiwane efekty.

Czytaj całość »

Backup polisą ubezpieczeniową XXI w. data publikacji: 2017-01-25, autor wpisu: Redakcja iSzkolenia.pl

Rozwój technologiczny XXI wieku sprawił, że dzisiejsze społeczeństwo nie jest już w stanie funkcjonować bez sprzętu teleinformatycznego i zgromadzonych na nim danych.

Czytaj całość »