Reklama wizualna data publikacji: 2010-05-06, autor wpisu: Redakcja

Billboard górny 750x100px

Element graficzny w centralnej części strony umieszczony pod menu głównym. Ten typ reklamy natychmiast przyciąga uwagę i ma niezwykle wysoki poziom percepcji u użytkowników serwisu. Ruchomy billboard to znakomity sposób na zaistnienie w świadomości Twoich klientów.

Poznaj szczegóły »

Banner górny 900x150px

Umiejscowiony pod menu głównym szeroko horyzontalny banner przyciąga wzrok od pierwszej chwili użytkowania portalu. Niezależnie od tego, czy umieszczona jest nieruchoma reklama (obraz GIF, JPG lub PNG), czy też stworzona we FLASH-u żywa animacja, ten banner to idealne miejsce na zaprezentowanie Twojego produktu.

Poznaj szczegóły »

Banner dolny 700x70px

Znajdującego się między wyszukiwarką a ofertami bannera nie sposób nie zauważyć. Reklama zaintryguje każdego, kto korzysta z portalu szukając szkoleń lub konferencji bezpośrednio ze strony głównej. Ciekawy spot z pewnością zainteresuje i zachęci do kliknięcia szerokie grono Twoich klientów.

Poznaj szczegóły »

Rectangle 250x250px

Wyświetlany w prawej kolumnie kwadratowy box znakomicie komponuje się z zawartością portalu nie rażąc użytkownika swoją obecnością, jednocześnie delikatnie i subtelnie informuje o prezentowanym produkcie. Reklama typu rectangle to wymarzony sposób na promocję Twojej firmy oraz usług.

Poznaj szczegóły »