Dom bankietowy „Cztery pory roku”

Opis Restauracji

Dom bankietowy „Cztery pory roku” jest doskonałym miejscem na zorganizowanie uroczystości rodzinnej, koleżeńskiej i zakładowej. Mamy możliwość i bazę, aby w sposób profesjonalny zorganizować firmowe szkolenia, jak również imprezy plenerowe, nie boimy się wyzwań. Dysponujemy zapleczem pozwalającym na wykonanie usługi Cateringu. Dom bankietowy oraz jego otoczenie posiada dostęp do sieci internetowej WI-FI.

Jesteśmy i będziemy służyć Państwu pomocą w chwilach radości i w chwilach smutku.

Zorganizujemy profesjonalnie każdą uroczystość. Dołożymy wszelkich starań, by impreza organizowana w naszym lokalu, była dla Państwa niezwykłym przeżyciem, a chwile tam spędzone zapadły głęboko w pamięć.
Mamy zaangażowany zespół, którego doświadczenie życiowe i zawodowe pozwoli na wykonanie postawionych zadań w sposób profesjonalny.

Współpracujemy z wyjątkowymi, ciekawymi i profesjonalnymi ludźmi w swojej branży, którzy zapewnią Wam oprawę muzyczną, florystyczną, fotograficzną ... Waszej imprezy.

W otoczeniu domu bankietowego stworzyliśmy pełen uroku ogród, który zapewni Państwu możliwość wytchnienia i miłego spędzenia czasu z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. Dla Waszych pociech przygotowaliśmy plac zabaw, który zapewni im miłą i bezpieczną zabawę. Urządziliśmy dwa PATIA, w których można usiąść i porozmawiać . Wzdłuż alejek ustawione są funkcjonalne ławeczki. Jest również miejsce na ewentualne zorganizowanie grilla oraz miejsce dla urządzenia ślubu plenerowego.

Oddajemy do Państwa dyspozycji parking na ok. 40 samochodów, który pozostaje przez cały czas trwania Waszej uroczystości monitorowany przez naszego pracownika.

Zapewnimy Wam logistykę i nocleg dla Waszych gości, a to wszystko za przystępną cenę

Informacje podstawowe Typ obiektu : restauracja

Nazwa obiektu: Dom bankietowy „Cztery pory roku”
 
Adres: Kod: 96-500
Miasto: Sochaczew
Ulica: Trojanowska 114
Województwo: mazowieckie
 
 
Kontakt: Telefon: 600 283 197
Email: kontakt@bankietowysochaczew.pl
www: http://www.bankietowysochaczew.pl/

Opis sali

Dom bankietowy posiada dwa główne wejścia:

- jedno od strony cmentarza przeznaczone dla żałobników uczestniczących w konsolacjach,

- drugie , przeznaczone dla gości uczestniczących w imprezach okolicznościowych znajduje się po przeciwnej stronie budynku.

Posiadamy dwie sale bankietowe na ok.100 i 50 osób. Obie sale posiadają odrębne, niezależne wejścia i wyjścia. Każda z nich posiada swój węzeł sanitarny. Dla każdej Sali, na okres wiosenno-letnio-jesienny zorganizowane jest PATIO w którym, przy sprzyjającej pogodzie można miło spędzić czas.

Każda z sal daje możliwość nieskrępowanej i miłej zabawy. Każda ma swój urok i styl.

Żeby o tym się przekonać trzeba to zobaczyć. Żeby poczuć, trzeba tam być.

Zapewniamy wyśmienitą polską kuchnię. Nasz zespół kucharski to profesjonaliści, którzy zrobią wszystko by jedzenie było dla państwa prawdziwą rozkoszą.
Staramy się, by Nasi goście byli syci, gospodarze uroczystości szczęśliwi, a my zadowoleni ich odczuciami.
Mamy piękną zastawę stołową, która podkreśli walory smakowe i estetyczne naszej kuchni.
Nasze menu jest obfite i starannie dobrane , tak by można było się najeść, a jedzeniem nie zmęczyć. Mamy dla Państwa przygotowane propozycje urządzenia lub serwowania:

- Grilla
- Wiejskiego stołu
- Fontanny czekoladowej
- Piwa z beczki
- Baru z profesjonalną obsługą

Mamy kilka fajnych propozycji na różne okoliczności, które oczywiście nie jest zamknięte na państwa sugestie.
Wszystko to podaje fachowy i sprawdzony zespół kelnerski, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

Mapka dojazdu