Green Olive Garden

Opis Restauracji

Green Olive Garden to jedynym lokalem w Żywcu, który proponuje Państwu wyśmienitą polską kuchnię w nowoczesnym wydaniu. O szczególny i wyrafinowany smak potraw dba mistrz sztuki kulinarnej, a miłą atmosferę zapewnia profesjonalnie przygotowany personel, który poleca, doradza i dopieszcza gości odwiedzających to wyjątkowe miejsce. U nas możesz zamówić danie tradycyjne jak również skosztować domowej pizzy i makaronów - W godz. Od 12 do 16 zapraszamy na Tanie obiady.

Klimatyzowany lokal, muzyka pokoleń, przytulne wnętrze, najlepsza polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu, ciepły klimat i profesjonalna obsługa - to wszystko znajdziesz tylko u nas.

Restauracja GREEN OLIVE GARDEN oraz -CLUB to również najlepsze miejsce do organizowania wszelkich uroczystości okolicznościowych, w tym niezapomnianych wesel do 80 osób. Sobotnie wieczory od godz. 20:00 do godz. 4:00 można u nas spędzić przy rytmach największych przebojów muzyki tanecznej lat 1960-2012 - dla każdego coś tanecznego.

Szef kuchni przygotował specjalne menu dla gości CLUBU

Jesteśmy również przygotowani na przyjęcie zorganizowanych grup do 30 osób w VIP ROOM, którzy w kameralnych, wytwornych wnętrzach mogą miło spędzić czas.

Nasi Goście mogą skorzystać z dostępu WiFi do Internetu !!!

Organizacja imprez biznesowych
Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł przeprowadzić rozmowę w sprawie interesów w miłej atmosferze, lub chcesz zaprosić klientów na wystawny obiad? Restauracja Green Olive Garden jest doskonałą odpowiedzią na oba te problemy. Komfort i zadowolenie klientów biznesowych jest dla Nas niezwykle istotna od początku naszego istnienia.

Informacje podstawowe Typ obiektu : restauracja

Nazwa obiektu: Green Olive Garden
 
Adres: Kod: 34-300
Miasto: Żywiec
Ulica: Kościuszki 45
Województwo: śląskie
 
 
Kontakt: Telefon: 517 703 996
Email: biuro@olivegarden.com.pl
www: http://www.olivegarden.com.pl/

Opis sali

Restauracja Green Olive Garden jest dobrze przystosowana do organizacji jednodniowych konferencji dla małych i średnich firm. Posiadamy specjalnie przystosowane pomieszczenie, w którym przyjmujemy zorganizowane grupy firmowe.

W ramach świadczonych przez Nas usługi zapewniamy dowolny wybór z naszego menu, obsługę oraz doradctwo w sprawach organizacji konferencji.

Mapka dojazdu