Hotel Pałac Jugowice

Opis Restauracji

Dla naszego szefa kuchni gotowanie to coś więcej, niż tylko praca… To pasja, sposób życia. Jego specjalnością jest nadawanie tradycyjnym polskim potrawom nowego charakteru. Jest on również wielkim entuzjastą kuchni molekularnej, w której wiedza spotyka się z przyjemnościami podniebienia. Nasz szef kuchni współpracuje z wieloma czasopismami kulinarnymi, gdzie publikuje swoje porady i najlepsze przepisy. Wraz z całym zespołem kuchennym dba on o to, by posiłki w Restauracji Pałacu Jugowice były wyjątkowym doświadczeniem kulinarnym.

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Nasz urozmaicony bufet śniadaniowy gwarantuje, że rozpoczną Panstwo dzień w dobrym nastroju. Śniadania serwowane są w naszej stylowej restauracji z widokiem na dziedziniec i ogród. W wypadku niewielkiej liczby gości oferujemy śniadanie z karty.

Śniadania serwowane są między 7.00 a 11.00. Na Państwa życzenie śniadanie może zostać podane wcześniej – w restauracji lub do Państwa pokoju. Jeśli chcą Państwo wcześnie wyruszyć, lub jeśli mają przed sobą długi dzień intensywnej pracy, możemy przygotować dla Państwa również pakiety śniadaniowe na wynos.

Informacje podstawowe Typ obiektu : restauracja

Nazwa obiektu: Hotel Pałac Jugowice
 
Adres: Kod: 58-321
Miasto: Jugowice
Ulica: Główna 4
Województwo: dolnośląskie
 
 
Kontakt: Telefon: 748 446 394
Email: info@palacjugowice.com
www: http://www.palacjugowice.com/

Opis sali

Oprócz codziennej karty menu organizujemy również przyjęcia na zamówienie. Możemy obsłużyć zarówno duże jak i mniejsze grupy (w restauracji i w sali bankietowej). Jeśli szukają Państwo miejsca do organizacji przyjęcia weselnego, bądź konferencji biznesowej, trafili Państwo pod właściwy adres.
Restauracja Pałacu Jugowice słynie ze swojej miłości do win. W naszej winiarni znajdą Państwo piękną kolekcję tradycyjnych win włoskich oraz francuskich. Nasza oferta została stworzona z myślą o prawdziwych koneserach.
W dawnych piwnicach pałacyku myśliwskiego Pałacu Jugowice znajdą Państwo naszą słynną winiarnię. Oferujemy najlepsze wina z całego świata oraz przepyszne przekąski. Oprócz bogatej oferty win, mogą Państwo skosztować lokalnych wódek, koktajli i whisky. Mogą Państwo spędzić przyjemny wieczór w Pałacu Jugowice, nie opuszczając murów hotelu!

Mapka dojazdu