Maxim MJA Szatkowscy

Opis Restauracji

Serdecznie zapraszamy do restauracji Maxim. Serwujemy w najlepszym wydaniu tradycyjną polską kuchnię oraz potrawy z różnych zakątków Europy. W przytulnym wnętrzu znajdziecie miłą, ciepłą atmosferę a wspaniała obsługa uprzyjemni wam pobyt. Przeżyjecie niezapomniane spotkanie z zespołem folklorystycznym oraz krakowskim Lajkonikiem. Serdecznie zapraszamy.

Informacje podstawowe Typ obiektu : restauracja

Nazwa obiektu: Maxim MJA Szatkowscy
 
Adres: Kod: 32-020
Miasto: Wieliczka
Ulica: Zamkowa 5
Województwo: małopolskie
 
 
Kontakt: Telefon: 12 278 15 82
Fax: 12 289 35 30
Email: maximrestauracja@republika.pl
www: http://maximrestauracja.republika.pl/index.html

Opis sali

Zapewniamy organizację bankietów, uroczystości rodzinnych, kongresów, spotkań integracyjnych, wesel , jak i bali (np. studniówka). Prowadzimy także usługi cateringowe, zapewniamy obsługę wszelkich uroczystości organizowanych przez Państwa. Serwujemy w najlepszym wydaniu tradycyjną polską kuchnię oraz potrawy z różnych zakątków Europy. W przytulnym wnętrzu znajdziecie miłą, ciepłą atmosferę a wspaniała obsługa uprzyjemni wam pobyt. Serdecznie zapraszamy.

Usługi dodatkowe

WESELA
Zapewniamy pełną dekorację sali: girlandy z balonów, kompozycje z żywych kwiatów, serpentyny, itp. Konkretne menu ustalamy wspólnie z Państwem. Proponujemy szeroki wachlarz dań - od tradycyjnych, regionalnych do wykwintnych i ekskluzywnych. Uczynimy z tej jedynej nocy niezapomnianą zabawę. Oferujemy Państwu pomoc przy zamawianiu ciast i tortów weselnych oraz zaopatrzeniu w napoje alkoholowe.

STUDNIÓWKI
Na sto dni przed maturą, w gronie przyjaciół ze szkolnych lat warto uczcić tę chwilę u progu wejścia w dorosłość. Posiadamy możliwości i doświadczenie, które pozwala nam na zorganizowanie studniówki w naszym lokalu, lub w wybranym przez państwa miejscu. Zapewniamy profesjonalną obsługę balu. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do tego, aby i Państwa bal był wspominany z sentymentem.

Mapka dojazdu

Dworzec kolejowy:
250 m