Restauracja Pekin Duck

Opis Restauracji

Restauracja Pekin Duck powstała z miłości do kuchni chińskiej, a szczególnie do reprezentującej dwa regiony: pekiński i syczuański. Dania przygotowywane są przez zespół siedmiu kucharzy pochodzących z okolic Pekinu. Wszyscy Oni zostali przedstawieni w zakładce "Kucharze".

Bliska lokalizacja Parku Szczęśliwickiego, na który rozlega się widok przez duże okna powoduje, że Restauracja jest bardzo urokliwa o każdej porze roku. Latem powiększa się o przestronny ogródek z widokiem na park.
Restauracja Pekin Duck to idealne miejsce na organizację przyjęcia. Zlokalizowana 5 minut od ścisłego centrum Warszawy, a przy tym w urokliwym sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego.

Organizujemy:

- przyjęcia okolicznościowe rodzinne
- śniadania i konferencje prasowe
- przyjęcia i kolacje biznesowe
- przyjęcia i kolacje z zachowaniem protokołu dyplomatycznego
- eventy okolicznościowe i firmowe
- cateringi do 300 osób

Oferujemy:
- smaczne menu
- szeroką gamę alkoholi mocnych, win i koktajli
- profesjonalną obsługę barmańsko- kelnerską
- duży wybór atrakcji i występów artystycznych
- fachową obsługę techniczną
- miłą atmosferę
- konkurencyjne ceny

Informacje podstawowe Typ obiektu : restauracja

Nazwa obiektu: Restauracja Pekin Duck
 
Adres: Kod: 02-202
Miasto: Warszawa
Ulica: Drawska 29A
Województwo: mazowieckie
 
 
Kontakt: Telefon: 22 412 89 88
Email: pekinduck@op.pl
www: http://www.pekinduck.pl

Opis sali

Lokal jest przestronny i jasny. Znajdują się w nim stoły okrągłe, mogące pomieścić do 15 osób, skłaniające do tradycyjnej biesiady w chińskim stylu, gdzie za pomocą obrotowego szklanego blatu pośrodku można dzielić się posiłkiem z bliskimi. Dla miłośników serwisu europejskiego mamy tradycyjne stoły prostokątne. Jesteśmy w stanie ugościć 100 osób jednocześnie. Restauracja obok bogatego menu oferuje także dobrane do kuchni chińskiej wina, w tym wina chińskie. Naszą ofertę wzbogaca też karta koktajli oraz alkoholi mocnych. Restauracja organizuje także eventy okolicznościowe, przyjęcia rodzinne i biznesowe.

Mapka dojazdu