Restauracja "STARA WĘDZARNIA"

Opis Restauracji

Restauracja "STARA WĘDZARNIA": to malowniczo usytuowane miejsce, w którym czekają na Państwa potrawy z różnych rodzajów kuchni. Otoczenie wody z pewnością pobudzi Wasz apetyt i pozwoli cieszyć się smakiem naszych potraw.

Za oknami urzekający widok na Zatokę Pucką, a w dalekim horyzoncie pas Trójmiasta. W urokliwym położeniu naszej restauracji odpoczniesz kontemplując się ciszą, spokojem i przepiękną panoramą.

Nasza restauracja stanowi idealne miejsce na romantyczną kolację przy zachodzie słońca. Sezonowy ogródek oświetlony blaskiem świec również stanowi idealne miejsce na kolacje z ukochaną lub na spotkania w gronie rodzinnym czy przyjaciół.

W "Starej Wędzarni" masz zagwarantowaną smaczną polską kuchnię z wybranymi potrawami rejonu Kaszub. W swojej ofercie posiadamy także szeroki wachlarz dań, które zadowolą niejedno podniebienie wielbicieli i smakoszy ryb. Polecamy ryby w różnych postaciach: smażone, grillowanie, gotowane. Bazujemy w większości na świeżych rybach z kutrów. Osoby preferujące dania mięsne również nie powinny narzekać. Wszelkie przysmaki kuchni polskiej i regionalnej, jak i wyjątkowe specjały owoców morza uradują ogromnie zmysł smaku niejednego klienta. W naszej restauracji staramy się, aby podawane przez nas dania były jak najlepszej jakości, dlatego przygotowujemy wszystko bezpośrednio przed podaniem. Prosimy zatem o cierpliwość czekając kilkanaście minut na zamówione dania.

W restauracji "Stara Wędzarnia" nie zapominamy o naszych małych milusińskich. Przygotowaliśmy menu specjalne dla naszych pociech. Chwile oczekiwania na jedzenie dzieci mogą wypełnić zabawą w naszym kąciku, gdzie czekają na nie czarodziejskie kredki i magiczny świat kolorowych klocków.Oczywiście do dyspozycji dzieci (i rodziców) są też przewijak i wysokie krzesełka do karmienia.

Informacje podstawowe Typ obiektu : restauracja

Nazwa obiektu: Restauracja "STARA WĘDZARNIA"
 
Adres: Kod: 84-150
Miasto: Hel
Ulica: Morska 6
Województwo: pomorskie
 
 
Kontakt: Telefon: (58)675 07 90
Fax: 603 55 08 71
Email: stara.wedzarnia.hel@gmail.com
www: http://www.starawedzarnia-hel.pl/

Usługi dodatkowe

W Starej Wędzarni zorganizujemy uroczystości i spotkania o różnorodnym charakterze :
- chrzciny
- spotkania rodzinne
- urodziny, imieniny
- spotkania po latach absolwentów szkół
- walentynki
- pierwsze komunie
- wesela
- konferencje, szkolenia
- wszelkiego typu imprezy zamknięte

Mapka dojazdu