Szkolenie - Analizy Indeksów i Kontraktów - abonament 30 dni

Typ oferty: e-Learning
Tematyka: Finanse i rachunkowość » inwestowanie
Czas trwania: 30 dni
Wartość: 160.01 zł - Dostępny rabat!
Miejsce i termin:

Organizator szkolenia:

Logo firmy Stoksoft
Masz pytanie do tej oferty? Napisz lub zadzwoń teraz! Pokaż dane kontaktowe A może chcesz zobaczyć komplet informacji o tej firmie? TAKNIE (pokaż tylko kontakt)
  • Numer telefonu: Brak informacji
  • Adres e-mail: info@stoksoft.eu

Informacje podstawowe:

Codzienna (od poniedziałku do piątku) analiza kontraktu terminowego FW20 oraz Indeksów S&P500 i DAX prezentuje grę na największych Światowych indeksach z wykorzystaniem technik Roberta Minera, rozszerzoną analizą opartą o współczynniki Fibonacciego oraz Teorię Fal Elliotta z praktycznymi wskazówkami odnośnie zajęcia prawidłowej pozycji.

W abonamencie:
RAPORT TYGODNIOWY, weekendowy - W niedzielny wieczór otrzymasz na maila RAPORT TYGODNIOWY składający sie z wykresów (tygodniowy, dzienny i godzinny) dla każdego indeksu S&P500, DAX i kontraktów FW20, pokazujący perspektywę średnioterminową i plan gry na najbliższy tydzień.

RAPORT DZIENNY, poranny - W kolejnych dniach tygodnia otrzymasz Raport z wykresem godzinnym dla każdego indeksu pokazujący codziennie bieżącą systuacje i wynikające z niej setupy do zajęcia pozycji lub obrony juz zajętej pozycji czy też możliwości wzięcia zysków.

Dołącz do najlepszych graczy i poznaj

- w pełni obiektywne i aktualne prognozy,

- skuteczne sposoby pomnażania swoich pieniędzy,

- rodzaje inwestycji i ich specyfikę.

  • 1 użytkownik - 11 %