Szkolenie - Instruktor praktycznej nauki zawodu - kurs online

Typ oferty: e-Learning
Tematyka: Umiejętności osobiste » Umiejętności zawodowe
Czas trwania: 70 godzin
Wartość: 600.00 zł
Miejsce i termin:
Masz pytanie do tej oferty? Napisz lub zadzwoń teraz! Pokaż dane kontaktowe A może chcesz zobaczyć komplet informacji o tej firmie? TAKNIE (pokaż tylko kontakt)
  • Numer telefonu: 81 4413311
  • Adres e-mail: edukacja@wsns.lublin.pl

Informacje podstawowe:

Ukończenie kursu uprawnia do przyjmowania młodocianych pracowników w zakładach usługowych (fryzjerskich, kosmetycznych, gastronomicznych itp.), placówkach handlowych i zakładach produkcyjnych.
Typ szkolenia: szkolenie e-learning
Miejsce: własny dom lub miejsce pracy
Telefon: 81 441 33 11
Termin: nie musisz czekać na zebranie się grupy – szkolenie dostępne od zaraz
Okres dostępu do szkolenia: 60 dni
Szczegóły na:
http://inter-edukacja.pl/kursy/185-internetowy-kurs-pedagogiczny-dla-instruktorow-praktycznej-nauki-zawodu

Program szkolenia:

Czas trwania i sposób organizacji kursu: Zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz. U. Nr 224, poz. 1626) kurs obejmuje 70 godzin zajęć z psychologii, pedagogiki i metodyki i 10 godzin praktyki metodycznej.

Metodologia:

Metoda kształcenia: nauczanie odbywa się za pośrednictwem sieci Internet. Szkolenie realizowane jest indywidualnie w modelu asynchronicznym. Oznacza to, że naukę można rozpocząć w dowolnym momencie i pracować w dogodnym dla siebie czasie. Nad szkoleniem czuwa nauczyciel, który motywuje uczestnika szkolenia poprzez ocenianie jego prac oraz odpowiada na jego pytania. Uczestnik szkolenia, podobnie jak w tradycyjnych formach kształcenia, może wykorzystać kontakt z nauczycielem zadając mu pytania, prosząc o wyjaśnienia, itp.

Szczegółowe informacje na:
http://inter-edukacja.pl/kursy/185-internetowy-kurs-pedagogiczny-dla-instruktorow-praktycznej-nauki-zawodu

Odbiorcy szkolenia:

Kursu przeznaczony jest dla osób, które ubiegają się o uzyskanie prawa do nauczania zawodu i chcą zdobyć kwalifikacje pedagogiczne. Kurs jest formą przygotowania pedagogicznego instruktorów praktycznej nauki zawodu, przygotowuje do pracy z młodzieżą jak i osobami dorosłymi.
Adresaci: w kursie mogą uczestniczyć wszystkie osoby zainteresowane poniższą tematyką, w szczególności: pracownicy lub właściciele zakładów prowadzących zajęcia praktyczne z uczniami, opiekunowie praktyk zawodowych, wykładowcy prowadzący wykłady np. z dziedziny bhp.

Przyznawane certyfikaty:

Zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz. U. Nr 224, poz. 1626)
- uprawniające do nauczania zawodu.

Referencje:

Zobacz opinie o naszych szkoleniach:
http://inter-edukacja.pl/o-nas/opinie