Szkolenie - Ocena pracowników

Typ oferty: szkolenie otwarte
Tematyka: Zarządzanie zespołem » kierowanie
Zarządzanie zespołem » ocena
Zarządzanie zespołem » Zarządzanie zespołem
Czas trwania: 1 dzień - 8 h
Wartość: 602.70 zł
Miejsce i termin:

Organizator szkolenia:

Logo firmy VIDI Centrum Rozwoju Kadr
Masz pytanie do tej oferty? Napisz lub zadzwoń teraz! Pokaż dane kontaktowe A może chcesz zobaczyć komplet informacji o tej firmie? TAKNIE (pokaż tylko kontakt)
  • Numer telefonu: 32 470 11 75
  • Adres e-mail: beata.motor@superszkolenia.pl

Informacje podstawowe:

Pierwszym krokiem w zbudowaniu systemu ocen okresowych jest ustalenie celu, zasad i kryteriów oceny a także możliwości organizacji. Dzięki szkoleniu z oceny pracowników nie tylko zdobędziesz ważną wiedzę dotyczącą ludzi których zatrudniasz, ale również dowiesz się jak realizują cele i zadania, jakie przed nimi stawiasz.

„Przywódcy rozwijają się, poznając, kim są i co cenią, uświadamiając sobie słabe punkty, które mogłyby pokrzyżować ich plany, pielęgnując nawyk nieustannej autorefleksji i uczenia się.”Chris Lowney

Jeśli w najbliszym czasie ma się odbyć w Twoje firmie ocena pracowników - warto się do tego przygotwać, aby oceny okresowe przyniosły oczekiwany rezultat.

Podczas naszego szkolenia poznasz: standardy oceny okresowej pracowników w firmie (np. oceny półrocznej, rocznej, itp.), nowoczesne i skuteczne narzędzia i mechanizmy wspierające menedżerów w prowadzeniu okresowych rozmów oceniających pracowników, sposoby przygotowania się i przeprowadzenia rozmowy oceniającej, sposoby odkrywania potencjału pracowników, jak rozwijać ich umiejętności oraz wpływać na motywację pracowników do pracy.

Korzyści dla Ciebie:

poznasz najnowsze narzędzia i techniki oceny pracowników
zoptymalizujesz koszty pracy
zwiększysz efektywność swojego zespołu
nauczysz się wykorzystywać potencjał pracowników
dowiesz się jak podejmować decyzję o awansach i podwyżkach

Podczas szkolenia poznasz: standardy oceny okresowej pracowników w firmie (np. oceny półrocznej, rocznej itp.); narzędzia i mechanizmy wspierające menedżerów w prowadzeniu okresowych rozmów oceniających pracowników; sposoby przygotowania się i przeprowadzenia rozmowy oceniającej; sposoby odkrywania potencjału pracowników; jak rozwijać ich umiejętności oraz wpływać na motywację pracowników do pracy. Pamiętaj - ważne, aby ocena okresowa była realizowana regularnie. W zależności od potrzeb organizacji najczęściej przyjmuje się okresy: trzech miesięcy, sześciu miesięcy lub roku. Gwarantujemy Ci, że trenerzy dedykowani do szkoleń to wieloletni praktycy, posiadający ogromne doświadczenie z realizowanych przez siebie tematów.

Szkolenia prowadzone przez VIDI Centrum Rozwoju Kadr są szkoleniami narzędziowymi. Co oznacza, że uczestnicy dostają do ręki gotowe narzędzia pracy, które mogą wykorzystać już następnego dnia. Warsztat szkoleniowy to 20% czasu szkolenia-teoria (inspiracja) poparta przykładami z życia, 80% czasu szkolenia-ćwiczenia indywidualne i zespołowe, case studies-dynamiczne, wypełnione przykładami, symulacjami i praktyką.

Szkolenie skierowane do: dyrektorów, managerów, kadry kierowniczej, działu HR, osób zarządzających, właścicieli firm.

Czas trwania: 2 dni szkoleniowe (16 godzin szkoleniowych).

SZKOLENIE DEDYKOWANE,-program zostanie szczegółowo dostosowany do potrzeb Twojej firmy. W przypadku szkolenia jednodniowego zostaną wybrane elementy, jakie są dla istotne dla Twoich pracowników. Szczegóły do ustalenia.

CHCESZ ZWIĘKSZYĆ SKUTECZNOŚĆ DZIAŁAŃ KADRY KIEROWNICZEJ I PRACOWNIKÓW?

Chcesz to szkolenie w formie dedykowanej? Napisz do nas: szkolenia@superszkolenia.pl lub zadzwoń tel. 32 470 11 75

  • Kraków (woj. małopolskie), 22.3.2018 - 22.3.2018
  • Warszawa (woj. mazowieckie), 18.4.2018 - 18.4.2018