Szkolenie - Zaawansowane techniki sprzedaży

Typ oferty: szkolenie otwarte
Tematyka: Sprzedaż i marketing » techniki sprzedaży
Sprzedaż i marketing » negocjacje
Sprzedaż i marketing » zarządzanie sprzedażą
Czas trwania: 2 dni - 16 godzin
Wartość: Cena od 2078.70 zł
Miejsce i termin:

Organizator szkolenia:

Logo firmy VIDI Centrum Rozwoju Kadr
Masz pytanie do tej oferty? Napisz lub zadzwoń teraz! Pokaż dane kontaktowe A może chcesz zobaczyć komplet informacji o tej firmie? TAKNIE (pokaż tylko kontakt)
  • Numer telefonu: 32 470 11 75
  • Adres e-mail: beata.motor@superszkolenia.pl

Informacje podstawowe:

ZAAWANSOWANE TECHNIKI SPRZEDAŻY to szkolenie, na którym Uczestnicy poznają profesjonalne techniki sprzedaży. To aktywny trening, który dostarcza niezbędnych narzędzi w pracy każdego handlowca, który chce być wyjątkowo skuteczny. Poznasz najnowsze techniki sprzedaży na podst. podstawie badań D. Sandlera, N. Reckmana, L. Richardson.

Korzyści dla Ciebie:

zdobędziesz umiejętności, które posiadają wybitni sprzedawcy
opanujesz skuteczne metody wywierania wpływu w procesie sprzedaży
opanujesz umiejętności prowadzenia skutecznej rozmowy handlowej
nauczysz się jak natychmiast wzbudzić zainteresowanie swoją ofertą
nauczysz się skutecznych metod zamykania procesu sprzedaży
nauczysz się języka i praw perswazji, dzięki czemu Twoja skuteczność wzrośnie
poznasz najskuteczniejsze metody prezentacji oferty
kluczową korzyścią dla Uczestników będzie przede wszystkim wyraźny wzrost ich skuteczności zawodowej

Dobry handlowiec to taki, który potrafi nawiązać kontakt z klientem, budować relacje oparte na zaufaniu i wiarygodności, jednocześnie utrzymuje największą efektywność sprzedaży. Skuteczny i dobry handlowiec dba o rozwój własnych umiejętności w kategoriach handlowych i interpersonalnych. Stale doskonali swoje umiejętności i techniki pracy przez szkolenia. Poznasz najnowsze techniki sprzedaży na podst. podstawie badań D. Sandlera, N. Reckmana, L. Richardson.

Umiejętność sprzedaży jest jedną z najważniejszych rynku. Nowe podejście do sprzedaży wymaga od handlowców szczególnych umiejętności i nowego spojrzenia. Z nami nauczysz się czym się kierują klienci przed dokonaniem zakupu, poznasz działania motywów i sygnałów zakupowych. Dzięki nam wypracujesz właściwą postawę w kontaktach biznesowych i w trakcie procesu sprzedaży.

Gwarantujemy sprawdzone metody, które pozwolą Ci pewniej, łatwiej i szybciej osiągnąć Twój cel sprzedażowy.

Dowiesz się jak zbadać potrzeby klienta, poznasz sprawdzone sposoby na złożenie oferty handlowej i dowiesz się, jak przekonać klienta do zakupu u Ciebie, a nie u konkurencji. Uczestnicy naszych szkoleń zwiększają dzięki niemu swoje obroty, poszerzają portfolio klientów i mają niesamowitą satysfakcję z pracy, która staje się ich pasją. Jeśli myślisz poważnie o swojej efektywności sprzedażowej, jest właśnie dla Ciebie! Chcesz poznać zaawansowane techniki sprzedaży? ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Szkolenie skierowane do: dyrektorów handlowych, przedstawicieli handlowych (B2B, B2C), konsultantów i doradców oraz specjalistów ds. sprzedaży, menagerów sprzedaży.

Czas trwania: 2 dni szkoleniowe (16 godzin szkoleniowych).

SZKOLENIE DEDYKOWANE - program zostanie szczegółowo dostosowany do potrzeb Twojej firmy. W przypadku szkolenia jednodniowego zostaną wybrane elementy, jakie są dla istotne dla Twoich pracowników. Szczegóły do ustalenia.

CHCESZ ZWIĘKSZYĆ SKUTECZNOŚĆ DZIAŁAŃ TWOICH HANDLOWCÓW? Chcesz to szkolenie w formie dedykowanej? Napisz wiadomość na szkolenia@superszkolenia.pl lub zadzwoń tel. 32 470 11 75 .

Metodologia:

Standardowy koszt warsztatów: 1690 zł zł netto +23% VAT  

II, III i IV osoba - 1290 zł.  V osoba - GRATIS! 

Klient Premium - zyskujesz stałą cenę - 1390 zł.  Jak zostać PREMIUM? ------ czytaj: vidi.superszkolenia.pl

  • Warszawa (woj. mazowieckie), 25.10.2018 - 26.10.2018