Arkadiusz Szymczyk

Brak logo Imię - Arkadiusz
Nazwisko - Szymczyk
E-mail - areknt@interia.pl
Charakterystka - Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z Funduszy Europejskich organizowanych przez Punkty Informacji o Funduszach Europejskich, rozliczania wniosków aplikacyjnych, realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych. Pracowałem przez 6 latach w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Pracuje w Wydziale Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Zakopane .Zajmuje się pozyskiwaniem, aplikowaniem, rozliczaniem, nadzorem nad realizacją i kontrolą projektów wspartych ze środków unijnych.
Certyfikaty - brak danych
Cena treningu [za 1h] - od 100.00 zł

Kategorie szkoleń -
fundusze unijne
rozliczanie projektów unijnych
wnioski o dotacje unijne

Języki - Angielski

Liczba godzin zrealizowanego treningu - 100-500

Liczba klientów - brak danych

Obszar działania - cała Polska

Klienci - beneficjenci projektów finansowanych ze środków unijnych; osoby, podmioty prywatne i instytucje zainteresowane pozyskaniem środków z Funduszy Europejskich

Nazwa uczelni - Wyższa Szkoła Biznesu- National Louis Univeristy

Okres nauki - 1998-10-01 - 2001-07-31

Typ studiów - licencjackie

Specjalizacja - zarządzanie i marketing

Firma - Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Stanowisko - Inspektor - Konsultant sieci PIFE

Okres zatrudnienia - 2009-08-10 - 2015-08-15

Opis - Praca w Punkcie Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Nowym Targu (Departament Funduszy Europejskich i Departament Zarządzania Prog. Operacyjnymi). Obowiązki: informacja o dostępnych środkach unijnych, wsparcie beneficjentów w procesie realizacji projektów. Prowadzenie szkoleń: - realizacji, rozliczanie i kontrola projektów w ramach MRPO na lata 2007-2013; - szkolenia naborowe w ramach MRPO 2007-2013;- szkolenia informacyjne na temat możliwości pozyskiwania środków w latach 2014-2020.

Firma - Urząd Miasta Zakopane

Stanowisko - Główny Specjalista

Okres zatrudnienia - 2015-08-17 - 2018-06-12

Opis - Obecnie pracuje w Wydziale Strategii i Rozwoju. Odpowiadam za pozyskiwanie środków unijnych, rozliczanie, nadzór nad realizacją i eksploatacją w okresie trwałości projektami z uzyskanym dofinansowaniem. Koordynowanie działań zespołów projektowych, w tym prowadzenie spotkań i prezentacji.